افزونه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی wpsso

 

چند روز پیش مطلبی برای استفاده ی شما عزیزان قرار داده شد مبنی بر اعلام خبر اینکه گوگل میخواهد از نوامبر امسال پروفایل شبکه های اجتماعی هر سایت را در نتایج جستجوی آنها قرار دهد ، حالا میخواهیم افزونه ای به شما معرفی کنیم که این کار را برای شما راحت تر کند و علاوه بر آن مطالب درون سایت شما را نیز در پروفایل های اجتماعی خودتان نظیر توئیتر و فیسبوک منتشر کند … پس با آی وحید همراه باشید تا افزونه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی wpsso را بیشتر بشناسید .

 

افزونه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی wpsso

افزونه اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی wpsso :

افزونه مدیریت اشتراک گذاری اجتماعی با نام wpsso به شما امکان کنترل اشتراک گذاری مطالبتان در شبکه های اجتماعی را میدهد . شما میتوانید با استفاده از این افزونه بر روی سئو سایت خودتان هم تاثیر بگذارید ، با اشتراک گذاری مطلب روی سایت های اجتماعی بالطبع بازدید سایت شما بالاتر و آمار ورودی ها به سایت شما هم بیشتر خواهد شد .

آیا در حال حاضر دکمه های شبکه اجتماعی رو توی سایت خودتون دارید ؟

ایرادی ندارد ، دکمه های اشتراک گذاری فقط لینک مطالب را به صورت دستی درون شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارد ، اما این افزونه تمام چیزهایی که شما در سایتتان لازم دارید را در اختیارتان قرار میدهد تا خود مطالب نیز در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود . میخواهیم ویژگی کلی این افزونه را برای شما توضیح دهیم :

به شما توصیه میشود تا افزونه را دانلود کرده و امکانات آن را مشاهده کنید

 
توصیه نویسنده به شما :
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5 5٫00

تارنما سازان وب پارسدرگاه پرداخت واسط پی پکسلول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحیدتاتسی | tutsiفروشگاه قالب اختصاصی تمی

FB google plus