نمونه کار طراحی سایت و نمونه سایت

در این صفحه می توانید برخی از نمونه کار های طراحی سایت پیاده سازی شده توسط شرکت طراحی سایت آی وحید Ivahid را مشاهده کنید.

نمونه کار فروشگاه اینترنتی خرید کتاب های کمک درسی

آسن استیل

نمونه کار شرکت فروش و بررسی قیمت آهن آلات

آهن لیست

نمونه کار شرکت فروش و بررسی قیمت آهن آلات

آکواجوی

نمونه کار تولید کننده تسویه آب هیراب سان

آهن آپ

نمونه سایت شرکت فروش و بررسی قیمت آهن آلات

پالیز نهال

نمونه کار سایت فروشگاه اینترنتی محصولات فروش نهال

صندوق فولاد

نمونه کار سایت صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد

اصفهان آهن

نمونه کار سایت شرکت فروش و بررسی قیمت آهن آلات

اگری راز

نمونه سایت فروشگاه اینترنتی محصولات کشاورزی

APK Mody

نمونه سایت دانلود اپلیکیشن اندروید و بازی اندروید عرب

گامالوپ

نمونه سایت فروشگاه بازی های کامپیوتری

آی فولاد

نمونه سایت شرکت فروش و بررسی قیمت آهن آلات

بازرگانی مهر

نمونه سایت شرکت خدماتی و تجاری مهر سرمستان

نابغه ها

نمونه سایت آموزش و فروش دوره برنامه نویس

آکتا

نمونه سایت شرکت تامین تجهیزات آریاکالا

ایران مواد

نمونه سایت مرجع رشته مهندسی مواد و متالورژی

فارس روید

نمونه سایت مرجع دانلود بازی و اپلیکیشن اندروید ایران

کنتل

نمونه سایت شبکه سرمایه گردانی ارتباطی

نمونه سایت

نمونه سایت و نمونه کار طراحی سایت هر شرکت طراحی سایت، نشان دهنده رزومه و توانایی های شرکت در ارائه خدمات اعلام شده آن شرکت است . از این رو بدون نیاز به توضیحات اضافه، تلاش کرده ایم تعدادی از آخرین نمونه کار های طراحی سایت آی وحید را با نام و لینک آن با شما به اشتراک بگذاریم . با دیدن آخرین نمونه کار طراحی سایت اختصاصی در نهایت متوجه خواهید شد سبک و سلیقه کلی کار های آی وحید با شما یکی است یا خیر .

توجه داشته باشید تمام نمونه کار های اعلام شده انحصاراا و اختصاصا برای همان برند مذکور طراحی شده است و الگو برداری و استفاده مجدد از آن برای برند های دیگر امکان پذیر نیست.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت با توجه به نمونه کار های طراحی سایت آن

با بررسی نمونه سایت و نمونه کار هر شرکت می توانید متوجه نوع فعالیت ، نوع اجرای کیفی کار و میزان ظرافت در اجرای نمونه سایت و نمونه کار طراحی سایت شوید . برای انتخاب نهایی شرکت طراحی سایت مورد نظرتان پیش از هر چیز نمونه کار و نمونه سایت های طراحی شده آن را مشاهده کنید . یکی از نکاتی که خیلی از کارفرما ها در انتخاب شرکت طراحی سایت به دنبال آن هستند، انتخاب شرکتی است که نمونه کار های مشابه با حوزه فعالیت خودشان داشته باشد. باید در نظر داشته باشید شرکت طراحی سایت می تواند در هر موضوعی فعالیت داشته باشد در نتیجه نیازی نیست برای سپردن پروژه خود به شرکت مورد نظر به دنبال نمونه کار و نمونه سایت های مرتبط با حوزه خودتان باشید.

عوامل لازم در بررسی نمونه کار و نمونه سایت :

  1. طراحی گرافیک و میزان زیبایی کار
  2. خلاقیت و ایجاد امکانات نوآورانه در طراحی سایت
  3. کاربرپذیری و راحتی کاربر در کار با سایت
  4. سرعت بالا در لود و بارگذاری سایت
  5. روش کدنویسی و پیاده سازی
  6. عدم تکرار و تشابه در نمونه کارها

شرکت طراحی سایت آی وحید

ما در شرکت آی وحید با داشتن بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی سایت و با اطلاع از دغدغه ها و مسائل فکری که معمولا در زمینه طراحی سایت برای کارفرما ها پیش می آید، استراتژی کاملی برای پیش بردن روند ساخت و طراحی سایت تدوین کرده ایم.

در این مسیر تمرکز اصلی ما بر روی ارائه خدماتی متمایز و شفاف به مشتریان عزیز خواهد بود که برای آنها در رسیدن به اهداف شان در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کند و ارزش اعتبار برند های آنان را افزایش دهد.

پروسه طراحی سایت در شرکت آی وحید با دریافت اطلاعات مورد نیاز از کارفرما و اطلاع از اهداف او آغاز شده و با ارائه مشاوره کامل و جامع در زمینه برنامه های پیش رو با توجه به شرایط و نیاز های خاص کارفرما  ادامه خواهد یافت.

این روند در ادامه با طراحی لوگو و انتخاب نام دامنه و تعیین پالت رنگ سازمانی کارفرما ادامه خواهد یافت و طراحی طرح اولیه آغاز خواهد شد که همواره طرحی کاملا خاص و متناسب با سایت مدنظر خواهد بود.

این پروسه با طراحی و کدنویسی سایت به صورت کاملا اختصاصی ادامه پیدا خواهد کرد و با دریافت کردن آپدیت های لازم تحت نظر کارفرما آماده انتشار خواهد شد.

تمامی وب سایت های ساخته شده توسط تیم آی وحید علاوه بر ظاهر زیبا، از نظر تجربه کاربری، ساختار برنامه نویسی، سرعت لود، بهینه بودن برای موتور های جستجو و … هم در سطحی عالی ارائه خواهند شد.

ما با همکاری مستمر با کارفرما و بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های موجود علاوه بر تجربه چندین ساله مان در این زمینه، تمامی تلاش خود را می کنیم تا خدماتی متفاوت و با کیفیت ارائه دهیم.

 

دریافت مشاوره بیشتر و استعلام قیمت طراحی سایت

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه استعلام قیمت طراحی سایت مراجعه کرده و اطلاعات تماس خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره های موجود در وبسایت تماس حاصل کنید.