درخواست پیش فاکتور

درباره ما

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

آی وحید

درباره تیم طراحی آی وحید

تیم طراحی وب سایت آی وحید در تاریخ ۸ / ۱۱ / ۸۹ در زمینه طراحی گرافیک های چاپی شروع به کار کرد . یک سال پس از طراحی گرافیک چاپی ، تیم طراحی وب سایت تیم آی وحید شروع به کار کرد و تا به امروز نمونه های زیادی در این زمینه داشته است .

 

از خدمات تیم طراحی آی وحید می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 

طراحی گرافیک اختصاصی :
طراحی گرافیک به سبک مدرن و فلت با رنگ های شاد جهت جذب کاربر و برندینگ شما در عرصه اینترنتی یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت آی وحید است .

 

کدنویسی اصولی و استاندارد استاتیک :
یکی از خدمات تیم آی وحید ، کدنویسی HTML5 / CSS3 بصورت ریسپانسیو و ولید W3C است .

 

پیاده سازی بر روی سیستم های مدیریت محتوا وردپرس / ووکامرس :
پیاده سازی وب سایت شما بر روی سیستم مدیریت محتوا محبوب و قدرتمند وردپرس / ووکامرس .طراحی وب سایت طبق اصول و استاندارد یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت آی وحید است که طی ۵ سال تجربه ایی که داشته است کیفیت طراحی وب سایت ها روز به روز بهتر شده است . طراحی وب سایت ها کاملا بهینه برای موتور های جستجوگر , کاملا ولید w3c , ریسپانسیو responsive و حرفه ایی خواهد بود . برای درک بهتر خدمات می توانید نمونه کارهای طراحی وب سایت را مشاهده کنید

 

برنامه نویسی اختصاصی با زبان برنامه نویسیPHP / ASP.net :
Asp.net MVC Entity framework زبان برنامه نویسی مورد استفاده در پیاده سازی سیستم اختصاصی و Entity Framework تکنولوژی مورد استفاده برای دسترسی به پایگاه داده .

بهینه سازی وب سایت :

کسب درآمد تا برند شدن در سایت ملزم فرایند هایی است . از جمله طراحی وب سایت بصورت اصولی مختص کسب و کار شما ، کدنویسی بهینه و استاندارد و محتوا سازی در ان برای مشتریانتان . پس از آماده شدن وب سایت به مرحله معرفی وب سایت و خدمات شما به کاربران اینترنت است که می توانیم از روش تبلیغات اینترنتی با روش های مختلف از قیبل : تبلیغات بنری ، ریپورتاژ اگهی و … استفاده کنیم . اما بهترین کار بهینه سازی وب سایت – سئو سایت است که ماندگارترین تبلیغ برای وب سایت شما می شود .

 

calling2

 

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

شماره تماس شرکت