درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

درباره ما

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

آی وحید

درباره تیم طراحی آی وحید

تیم طراحی وب سایت آی وحید در تاریخ ۸ / ۱۱ / ۸۹ در زمینه طراحی گرافیک های چاپی شروع به کار کرد . یک سال پس از طراحی گرافیک چاپی ، تیم طراحی وب سایت تیم آی وحید شروع به کار کرد و تا به امروز نمونه های زیادی در این زمینه داشته است .

 

از خدمات تیم طراحی آی وحید می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 

طراحی گرافیک اختصاصی :
طراحی گرافیک به سبک مدرن و فلت با رنگ های شاد جهت جذب کاربر و برندینگ شما در عرصه اینترنتی یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت آی وحید است .

 

کدنویسی اصولی و استاندارد استاتیک :
یکی از خدمات تیم آی وحید ، کدنویسی HTML5 / CSS3 بصورت ریسپانسیو و ولید W3C است .

 

پیاده سازی بر روی سیستم های مدیریت محتوا وردپرس / ووکامرس :
پیاده سازی وب سایت شما بر روی سیستم مدیریت محتوا محبوب و قدرتمند وردپرس / ووکامرس .طراحی وب سایت طبق اصول و استاندارد یکی از خدمات تیم طراحی وب سایت آی وحید است که طی ۵ سال تجربه ایی که داشته است کیفیت طراحی وب سایت ها روز به روز بهتر شده است . طراحی وب سایت ها کاملا بهینه برای موتور های جستجوگر , کاملا ولید w3c , ریسپانسیو responsive و حرفه ایی خواهد بود . برای درک بهتر خدمات می توانید نمونه کارهای طراحی وب سایت را مشاهده کنید

 

برنامه نویسی اختصاصی با زبان برنامه نویسی ASP.net :
Asp.net MVC Entity framework زبان برنامه نویسی مورد استفاده در پیاده سازی سیستم اختصاصی و Entity Framework تکنولوژی مورد استفاده برای دسترسی به پایگاه داده .
بهینه سازی وب سایت :

کسب درآمد تا برند شدن در سایت ملزم فرایند هایی است . از جمله طراحی وب سایت بصورت اصولی مختص کسب و کار شما ، کدنویسی بهینه و استاندارد و محتوا سازی در ان برای مشتریانتان . پس از آماده شدن وب سایت به مرحله معرفی وب سایت و خدمات شما به کاربران اینترنت است که می توانیم از روش تبلیغات اینترنتی با روش های مختلف از قیبل : تبلیغات بنری ، ریپورتاژ اگهی و … استفاده کنیم . اما بهترین کار بهینه سازی وب سایت – سئو سایت است که ماندگارترین تبلیغ برای وب سایت شما می شود .

 

 

calling2

 

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان