یک فروش پکیج برنامه نویس واقعی ، دریافت یک میلیون تومان

با هر فروش محصول پکیج برنامه نویس واقعی ، یک میلیون تومان به صورت آنی و لحظه ایی دریافت کنید . شما با هر فروش محصول 1.000.000 تومان ( 25 درصد از مبلغ کل محصول ) را به صورت پورسانت از آی وحید به صورت آنی و لحظه ایی دریافت خواهید کرد .

پکیج برنامه نویس واقعی
سیستم همکاری در فروش آی وحید

⚠️ 25 درصد بر اساس قیمت لحظه ایی پکیج محاسبه خواهد شد.
⚠️ پرداختی های شما ( 25درصد ) همان لحظه پس از هر خرید پکیج انجام می شود

⚠️ کسانی که لینک فروش دریافت کرده اند اجازه استفاده از محتوای ایجاد شده توسط آی وحید بر روی سایت و پیج اینستاگرام را جهت فروش بهتر خواهند داشت.

همکاری در فروش؛ یکی از جدیدترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت است که در آن، شما به عنوان نفر سوم میان شرکت ارائه دهنده محصول و مشتری قرار گرفته و خریدار را به سمت خرید محصول سوق می‌دهید. در صورتی که آن شخص محصول را به سبب پیشنهاد شما خریداری کند؛ شما به عنوان واسطه حق کمیسیون دریافت خواهید کرد. در این روش حق کمیسیون شما از طریق شرکت پرداخت شده و مشتری مبلغ اضافه‎‌تری پرداخت نمی‌کند.

در واقع یک برند اجازه میدهد که سایر برندها و افراد، محصولات آن را به فروش برسانند و در ازای هر فروش موفق، درصدی کمیسیون به فروشنده تعلق خواهد گرفت. یعنی در این مدل کسب و کار، به افراد مختلف اجازه داده میشود که بدون داشتن حتی 1 محصول، بتوانند فروشنده بسیار موفقی باشند.

امتیاز شما به این صفحه از نظر راهنمایی ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
17 رای, 2,53 از 5
Loading...
2842 442121