درخواست پیش فاکتور

چگالی کلمه کلیدی در سئو – آنچه باید بدانید

  • ۱۹ تیر ۱۳۹۷
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

چگالی کلمه کلیدی در سئو

چگالی کلمه کلیدی تعداد دفعات تکرار کلید واژه کانونی در یک متن نوشته شما نسبت به کل متن شما در آن نوشته میباشد . اگر شما برای یک وبلاگ مطلب مینویسید باید توجه کنید که چه کلمه کلیدی میخواهید انتخاب کنید . در افزونه سئو Yoast به کلمه کلیدی ، کلید واژه کانونی گفته میشود . اگر شما متنی دارید که ۱۰۰ کلمه است و ۵ بار کلید واژه کانونی در آن یافت شده است ، چگالی کلمه کلیدی ۵% میباشد . ما در این مقاله آموزشی سعی میکنیم درمورد میزان مناسب چگالی و مواردی که ممکن است مورد نیاز شما باشد صحبت خواهیم کرد . پس با بلاگ آی وحید همراه باشید .

 

چگالی کلمه کلیدی در سئو – آنچه باید بدانید

 

در افزونه Yoast که میتوان گفت بهترین افزونه سئو نیز است میزان مناسب چگالی کلمه کلیدی چیزی در حدود ۰.۵ تا ۲.۵ درصد میباشد . تیم Yoast در حال انجام کارهایی هستند که بتوان به وسیله آنها بر اساس طول متغیر متن بهترین نتیجه را به کاربر نمایش داد . اگر مقدار چگالی از حد مجاز بیشتر شود متن به عنوان اسپم شناخته میشود ، میتوان چگالی ۵ % را مثال زد که در این گونه موارد میشود گفت مطلب بیشتر برای موتور جستجوها نوشته شده تا بازدیدکننده های انسانی !

 

چندین کلمه کلیدی

بعضی اوقات در متن های طولانی شما نیاز پیدا میکنید که بیش از یک کلمه کلیدی برای مطلب خود در نظر بگیرید . در این گونه موارد بیشترین دردسر در انتخاب کلمات کلیدی و گروهی از آنهاست که به هم شبیه هستند به عنوان مثال میتوان از موارد زیر نام برد :

  • “SEO” و “search engine optimization”
  • “Review” و “Testimonial”

زمانی که در مورد چگالی صحبت میکنیم ، Seo و Search engine optimization دقیقا همان معانی را پیدا میکنند . بنابر این شما باید در مطالب خود حتما به چگالی کلمه کلیدی توجه کنید . شما در نسخه رایگان yoast تنها فقط یک کلمه کلیدی رو میتونید اضافه کنید اما در نسخه حرفه ای و تجاری افزونه امکان اضافه کردن تا ۵ عدد وجود دارد .

 

امیدوارم که شما در کلمه کلیدی خود توجه کنید و تعداد آن را بیش از حد مجاز گفته شده تکرار نکنید زیرا ممکن است به عنوان اسپم شناخته شوید . در صورتی که میخواهید حرفه ای تر از سایت خود جواب بگیرید میتوانید از نسخه حرفه ای yoast استفاده کنید . بعضی از کاربران میگویند چرا بحث افزونه سئو که میشود همیشه از yoast نام میبری ؟ باید به عرض آن دوستان برسانم که همیشه هدف ما معرفی بهترین هاست و همانگونه که در بین سیستم های مدیریت محتوا بهترین و محبوب ترین سیستم وردپرس میباشد ، برای افزونه سئو نیز بهترین آنها Yoast میباشد . امیدوارم که از این مطلب استفاده کافی برده باشید و خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme