ووکامرس بهتر است یا مجنتو؟ مسئله این است ! – مقدمه (اختصاصی آی وحید)

ووکامرس بهتر است یا مجنتو؟ مسئله این است ! – مقدمه (اختصاصی آی وحید)

آموزش

ووکامرس بهتر است یا مجنتو؟ مسئله این است ! عنوانی بود که ما انتخاب کردیم برای موضوع خودمون و قرار هست طی 2 یا 3 مطلب در مورد آن بحث کنیم . ووکامرس بهتر است یا Magento؟ همانطور که میدانید ووکامرس افزونه وردپرسی است که سایت شما رو به فروشگاه تبدیل میکند و مجنتو هم یک سیستم بر پایه فروشگاه میباشد . حالا کدام یک بهتر است و عملکرد بهتری دارد را ما باید در این سری مطالب بررسی کنیم .

ووکامرس بهتر است یا مجنتو؟ مسئله این است !

همه شما که با وردپرس کار کرده اید با ووکامرس آشنایی دارید . ووکامرس افزونه ای است که سایت شما را از حالت خبری به یک سایت فروشگاهی تبدیل میکند . این سیستم و افزونه به دلیل راحتی کار با وردپرس و سبک بودن آن بسیار و بسیار زیاد مورد استفاده قرار گرفته است و حتی قالب ها و افزونه های زیادی برای آن طراحی شده است . از طرف دیگر مجنتو سیستمی است که از پایه فروشگاهی طراحی شده و از پرطرفدار ترین سیستم های فروشگاه ساز میباشد که اگر ووکامرس را جزو سیستم های فروشگاه ساز به حساب نیاوریم باید بگوییم این سیستم بیشترین استفاده در سایت ها را دارد .

سهام مجنتو در اختیار فروشگاه اینترنتی Ebay میباشد . یکی از بهترین و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی دنیا !

در مطلب آینده سعی میکنیم در مورد مجنتو صحبت کرده ، امکانات ، مزیت ها و معایب آن را خدمت شما عرض کنیم و در مطلب بعد از آن قرار است در مورد ووکامرس صحبت کنیم . پس از صحبت کردن در مورد هر دو سیستم و بیان مزایا و معایب آنها شاید بتوانید کمی بهتر با این قضیه انتخاب بین دو سیستم کنار بیایید و شاید انتخاب خود را تغییر دهید !

ووکامرس بهتر است یا مجنتو
ووکامرس بهتر است یا مجنتو

پس منتظر بمانید تا فردا برای خواندن اولین قسمت از مطلب WooCommerce بهتر است یا مجنتو !

البته این رو هم خدمتتون عرض کنم ما هر شب مطلب جدید منتشر میکنیم پس هر شب حدود ساعت 8 میتونید منتظر باشید تا مطالب جدید ما رو دریافت کنید . خیلی هم خوشحال میشیم که نظراتتون رو در مورد این دو سیستم و تجربه شما از این دو سیستم بدونیم .

بیشتر بخوانید :

ووکامرس بهتر است یا مجنتو قسمت اول

ووکامرس بهتر است یا مجنتو قسمت دوم

بررسی سیستم های مدیریت محتوا در سال 2017

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
6 رای, 2,83 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
 افزونه تولید محتوا هوش مصنوعی وردپرس