درخواست پیش فاکتور

بررسی نسخه ۷٫۵ yoast

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
بررسی نسخه ۷٫۵ yoast

همانطور که تمامی شما وبمسترهایی که با وردپرس آشنایی دارید میدانید افزونه yoast بی شک بهترین افزونه سئو میباشد که از لحاظ بروز رسانی و امکانات و قدرت از بهترین ها در رده خودش میباشد . این افزونه هر چند روز یکبار نسخه جدیدی را ارائه میدهد که در هر نسخه بهبودی در عملکرد و رفع مشکلات قبلی را شاهد میباشیم . جدیدا yoast نسخه ۷.۵ را ارائه کرده است . حال میخواهیم به بررسی این نسخه از افزونه Yoast بپردازیم .

بررسی نسخه ۷.۵ yoast

میتوان گفت این نسخه از yoast بیشتر به روس زبان ها پرداخته است . جایی که ۲۶۵ میلیون نفر زبان اول یا دوم آنها روسی میباشد . به همین دلیل یکی از بهترین نفع ها برای yoast این بوده که نسخه کامل سازگار با زبان روسی را پیاده سازی کند . در این نسخه امکان بررسی خوانایی مطلب در زبان روسی به صورت کامل فراهم شده است . همچنین ابزار تحلیل لینک های داخلی نیز برای این زبان آماده شده است . کسانی که از این زبان در سایت خود استفاده میکنند اکنون دیگر مشکلی نخواهند داشت .

 

بررسی نسخه 7.5 yoast

بررسی نسخه ۷.۵ yoast

 

زبان روسی برای yoast تقریبا کامل شده اما هنوز دارای ایرادات و نواقصی میباشد .

yoast  علاوه بر افزودن ابزار تحلیل زبان روسی مشکلات خود را نیز رفع کرده است . از مشکلات رفع شده میتوان به پروتکل opengraph تصاویر با نرخ خاص برای اشتراک گذاری در فیسبوک و یا شناسایی و بررسی جمله و انتهای جمله اشاره کرد . برای خواندن و بررسی لاگ تغییرات کامل این نسخه شما میتوانید به مخزن وردپرس مراجعه کرده و این نسخه را دانلود و اطلاعات آن را مشاهده کنید .

امیدوارم که از مطلب بررسی نسخه ۷.۵ yoast استفاده و لذت کافی برده باشید . خوشحال میشیم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای : 1٫00 از 5

دکتر رنک فروشگاه قالب وردپرس تمی لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme