طراحی پورتال سازمانی

با طراحی پورتال می‌توانید ارتباطات قوی تری با کاربر و مخاطبتان ایجاد کنید؛ شاید در نگاه اول پورتال و وب سایت شبیه به هم به نظر بیایند، اما پورتال در واقع دریچه ای است برای دسترسی و ورود ساده تر به صفحات وب و پورتال های دیگر، همچنین اطلاعات و خدمات را در یکجا جمع آوری کرده و شرایط جستجوی ایده آلی برای کاربر فراهم می کند. احتمالا شما سازمان دولتی باشید که به طراحی پورتال سازمانی نیاز دارد، یا مرکز درمانی باشید که طراحی پورتال بیمارستانی لازمه کار آن است یا اینکه طراحی پورتال شرکتی و یا طراحی پرتال فروشگاهی یا انواع دیگر پورتال نظیر طراحی پورتال خبری، طراحی پرتال صرافی و طراحی پرتال گردشگری نیاز داشته باشید. ما در آی وحید با تیم جوان و خلاق خود و حدود 10 سال تجربه حرفه ای در طراحی انواع سایت و پورتال و انجام پروژه های مختلف برای برندهای موفق، امیدواریم با ارائه خدمات درخور اعتماد شما، نقش کوچکی در رونق‌دهی کسب و کارتان داشته باشیم و مسیر موفقیت را برای شما چراغانی کنیم!

پخش

تاثیر طراحی پورتال در کسب و کارها

طراحی پورتال، درگاهی است که از طریق آن کاربران علاوه بر دریافت اطلاعات می‌توانند به شکلی ساده و سریع تعاملاتی را با وب سایت مورد نظر داشته باشند. در واقع هر وب سایتی که در آن تعاملی از سمت کاربر با سایت صورت می‌پذیرد باید طراحی پورتال را در دستور کار خود قرار دهد. تفاوتی نمی‌کند که وب سایتی بزرگ داشته باشید یا یک فروشگاه آنلاین کوچک، زیرا پورتال نقش درگاه اصلی ارتباط بین شما و مخاطبتان را بازی کرده و به عنوان دروازه ای برای رسیدن کاربر به خدمات مورد نظر عمل می‌کند. به عنوان مثال یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که در آن کاربر می تواند کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت سفارش نماید، همچنین سفارش خود را رهگیری و سفارش و پرداخت های قبلی را مشاهده کند، تمامی این امکانات و بیشتر از این از طریق طراحی پورتال به سادگی امکان پذیر است و تاثیر بسزایی بر تجربه کاربری سایت شما، جلب اعتماد کاربر و بهبود تعاملاتتان با مشتریان خواهد داشت. ما این اطمینان را می دهیم که طراحی پورتال شما با هدف بهبود کسب و کارهای آنلاین بر اساس آخرین استانداردها و فناوری های به روز و توسط متخصصین کاربلد انجام می‌شود.

اهداف طراحی پورتال

طراحی پرتال برای شخص یا سازمان شامل مزایا و اهداف بسیاری است:

✅  کاربران و مشتریان بالقوه را افزایش می‌دهد
✅  هزینه ها را کاهش می‌دهد
✅  تعامل کاربران افزایش بهره وری و در نهایت فروش و درآمد را افزایش می‌دهد
✅  دسترسی به اطلاعات را آسان می‌کند
✅  امنیت بالای اطلاعات
✅  دسترسی آسان و 24 ساعته کاربران به خدمات

پورتال پشتیبانی مشتریان طراحی سایت آی وحید

امکانات طراحی پورتال سازمانی

هر پرتال بسته به نوع کاربری و نیاز کارفرما میتواند امکانات متنوعی داشته باشد که برخی از آن ها عبارتند از:

✅  ایجاد منوی سلسله مراتبی و طبقه ای سایت
✅  جستجوی داخلی در محتوا و نمایش سریع و بهینه نتایج جستجو.
✅  تعامل با کاربران از طریق کامنت و فرم های تماس
✅  ایجاد سطوح مختلف مدیریت و پشتیبانی برای ورود به پانل ادمین.
✅  سیستم پشتیبانی آنلاین
✅  پانل ادمین قوی و کاربرپسند
✅  مدیریت موثر و آسان تمپلت و کاملا ریسپانسیو
✅  قراردادن فرم های متنوع با امکانات متنوع
✅  آمار بازدیدها، ثبت نام، اعضای آنلاین
✅  امکانات ایمیل و ایمیل مارکتینگ و خبرنامه
✅  مدیریت نقشه سایت
✅  مدیریت صفحات و منوها
✅  مدیریت بانک های محتوایی
✅  مرکز دانلود

✅  مرکز اسناد
✅  پروفایل شخصی کاربران
✅  ذخیره سوابق فعالیت کاربر در سایت
✅  نظر سنجی
✅  انجمن ها و تالارهای گفتگو
✅  پیام خصوصی کاربران

مشاوره رایگان طراحی پورتال

چه نوع طراحی پورتالی متناسب با شرکت و یا کسب و کار شماست؟ ویژگی های یک پورتال کاربردی و حرفه ای چیست؟ آیا طراحی پورتال می‌تواند مطابق با سلیقه شما صورت بگیرد؟ و سوالات بسیاری از این دست برای شروع طراحی پورتال ذهن مشتری را درگیر می‌کنند. طی تماسی که کارشناسان متخصص و کاربلد آی وحید با حدود 10 سال تجربه اجرای انواع طراحی سایت و طراحی پورتال و همکاری با کسب و کارهای موفق کشور با شما برقرار می‌کنند، اهداف سازمان یا شرکت شما مورد بحث و بررسی قرار گرفته و همچنین ماهیت سازمان شما تجزیه و تحلیل ، اهداف و آرمان ها و خط مشی و فعالیت های سازمان با نیازسنجی های دقیقی بررسی می‌شود تا در طراحی پرتال سازمانی تمامی اهداف و نیازها لحاظ شود. کافی است از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس گرفته و یا از طریق فرم درخواست مشاوره رایگان، اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا از مشاوره رایگان طراحی پورتال بهره‌مند شوید.

تیم طراحی سایت آی وحید

انواع طراحی پورتال

شرکت‌های بزرگ باید برای جذب و اشتراک گذاری منابع اطلاعاتی با پرسنل، مدیران، مشتریان، تامین‌کنندگان، واسطه‌ها، سهامداران و دیگر واحدهای وابسطه به شرکت، از پورتال استفاده کنند. برای هر کاربر با توجه به ماهیت فعالیتش در پورتال سطوح مختلف دسترسی تعریف می‌شود و بدین شکل مدیریت دسترسی به سادگی امکان‌پذیرمی‌شود، وجود پورتال سازمانی همچنین دسترسی به اطلاعات را سرعت ببخشیده، امنیت داده را بالا برده و با کاهش بروکراسی در سازمان، ارتباطات بخش‌های مختلف سازمان را گسترش می‌دهد و در نهایت می‌توانید شاهد بهبود عملکرد و کارآیی سازمان خود بوده و اثر بخشی سازمان را بالا ببرید. بسته به نیاز کاربر انواع متفاوتی از طراحی پورتال وجود دارد که خدمات متنوعی ارائه می دهند:

طراحی پورتال شرکتی

طراحی پورتال بیمارستان و مراکز درمانی

طراحی پورتال دانشگاهی

طراحی پورتال گردشگری

طراحی پورتال مدارس و مراکز آموزشی

طراحی پورتال آگهی

طراحی پورتال گردشگری

طراحی پورتال اساتید

طراحی پورتال شهرداری ها

طراحی پورتال فروشگاهی و طراحی پرتال فروش

طراحی پورتال خبری

طراحی پورتال دانشگاهی

طراحی پورتال مدیریت دانش

طراحی پورتال مشتریان

نیاز به مشاوره و استعلام هزینه دارید

قیمت طراحی پورتال

یکی از پرتکرار ترین سوالات مشتریان برای طراحی سایت و طراحی پورتال هزینه اجرای پروژه است. در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که امکانات و نوع پورتال مورد نظر نقش مهمی در زمان و هزینه پیاده سازی آن دارد، در واقع باید ابتدا نیازها و ملزومات کارفرما و مشتریان کسب و کار مورد نظر، توسط افراد متخصص بررسی و تحلیل شود تا بتوان هزینه های پروژه را برآورد کرد. با توجه به سفارشی بودن امکانات مورد نیاز در طراحی پورتال، نمیتوان چیزی به عنوان قیمت طراحی پورتال ارائه داد و همانطور که گفتیم برآورد هزینه طراحی پرتال حتما باید پس از ارائه RFP توسط کارفرما صورت بگیرد و پس از آن شرکت منتخب پروپوزال خود را به شرکت کارفرما ارائه دهد. همچنین توجه داشته باشید که طراحی پورتال یک پروژه ی تخصصی است که باید توسط افراد کاربلد و متخصص صورت بگیرد تا بتواند کارآیی لازم را داشته باشد، بنابراین اگر برای کسب و کار خود اهمیت قائلید، نباید تحت تاثیر جملات تبلیغاتی مثل طراحی پورتال رایگان، یا طراحی پورتال ارزان قرار گرفته و همه چیز را فدای قیمت ارزان کنید. برای برآورد قیمت طراحی پورتال مورد نیاز خود همین حالا با ما تماس بگیرید، مشاوران ما پاسخگوی شما هستند.

نمونه کار های آی وحید

یکی از مهم ترین مراحل انتخاب تیم مناسب برای انجام پروژه ی طراحی سایت شما، مشاهده و مقایسه نمونه کار شرکت های مختلف از لحاظ گرافیک و نحوه عملکرد می‌باشد. با حدود 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی انواع سایت و پورتال با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، کدنویسی سئو شده، سرعت و امنیت بالا و همچنین طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری زیبا و چشم نواز، بهترین تصویر را از کسب و کار شما در ذهن مخاطب ایجاد خواهیم کرد.  با مشاهده نمونه سایت های طراحی شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ آی وحید به این اطمینان خواهید رسید که تیم ما بهترین انتخاب است.

انتخاب بهترین شرکت طراحی پورتال

باید در نظر داشته باشید که شرکت هایی که صرفا خدمات طراحی سایت انجام می دهند، برای انجام پروژه ی طراحی پورتال مناسب نیستند، برای حرفه ای ظاهر شدن در این زمینه و برآورده شدن انتظارات تان از یک پورتال جامع و کاربردی باید طراحی پورتال خود را به شرکتی بسپارید که قابلیت توسعه و برنامه نویسی وب را داشته و تجربه قابل قبولی در این زمینه داشته باشد. شرکت هایی با افراد متخصص در کد نویسی و برنامه نویسی وب که خلاق بوده و بتوانند تصویر چشم نواز و حرفه ای از شما به نمایش بگذارند. در واقع این انتخاب تضمین آینده و موفقیت وب سایت و پورتال شما خواهد بود، بنابراین اگر برای وجهه و رونق کسب و کار خود ارزش قائل هستید، باید در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید. تیم جوان، خلاق و ایده پرداز ivahid با حدود 10 سال تجربه حرفه ای امتحان خود را در ارائه کیفیت خدمات پس داده و در پیاده سازی نیازها و سلایق شما روی پورتال مورد نظرتان، خدمت گذار شماست.

آی وحید، لذت تفاوت

آی وحید فعالیت خود را از سال 1389 با تیمی متشکل از چند نفر محدود در زمینه دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد و از همان ابتدای کار توانست رضایت مشتریان خود با هر سلیقه ای را جلب کند. امروز ما یک تیم بزرگ پرانرژی، خلاق، پر از ایده و حرفه‌ای هستیم که ضمن ارائه خدمات با کیفیت به مشتری، در تلاشیم با بالا بردن سطح استانداردهای طراحی و کدنویسی، طراحی سایت با CMS اختصاصی را در ایران و خاورمیانه ارتقا بدهیم. ضمن این که تمامی خدمات ما به صورت اختصاصی بوده و صفر تا صد کار کدنویسی می‌شود، همچنین طی تمامی مراحل پیاده سازی سایت، تیم ما با شما در ارتباط است و نقطه نظراتتان با بررسی های کارشناسی شده، روی سایت اعمال می‌شود، لذت تفاوت را با ما تجربه کنید!

پخش

برخی ازمشتریان

مفتخریم که با ارائه خدمات اختصاصی و حرفه ای انواع طراحی سایت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا، برنامه نویسی مبتنی بر سئو، ضریب امنیت و سرعت بالا و… توانسته ایم رضایت شرکت های توانمندی که به این تیم اعتماد کردند را جلب کنیم.

مراحل سفارش به صورت خلاصه

تحلیل و بررسی ، تنظیم فایل پیشنهادی

تنظیم و انعقاد قرارداد

پرداخت درصدی از مبلغ هزینه پروژه

شروع طراحی رابط کاربری Ui/Ux صفحه اصلی سایت

ارسال طراحی صفحه اصلی و برطرف نمودن مشکلات

طراحی صفحات بعدی و دریافت تایید نهایی

شروع کدنویسی وب سایت

نمایش وب سایت ، رفع خطاهای احتمالی و دریافت تایید

اجرا و راه‌اندازی وب سایت

تهیه آموزش ویدیویی کار با سایت

شروع پشتیبانی مادام العمر از طریق پورتال آی وحید

پرداخت باقی مانده هزینه پروژه

پورتال پشتیبانی مشتریان طراحی سایت آی وحید

پورتال آی وحید

از مشاوره رایگان برای آغاز مسیر رشد یک کسب و کار تا ارائه خدمات طراحی، میزبانی، سئو سایت و… همراه و پشتیبان شما هستیم و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهیم بود. به همین منظور و برای سهولت این ارتباط، پورتال مشتریان ما راه اندازی شده تا بهترین راه ارتباطی بین کارشناسان و مشاوران ما و شما عزیزان باشد. شما از طریق پورتال می‌توانید درخواست ها و خدمات مورد نظر خود را مدیریت کرده و ساده و سریع تر با تیم ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید