درخواست پیش فاکتور

آموزش خارج کردن دسته ، برچسب و نویسنده خاص از نتایج جستجو

  • 9 تیر 1397
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
آموزش خارج کردن دسته ، برچسب و نویسنده خاص از نتایج جستجو

امروز برای شما آموزش خارج کردن دسته ، برچسب و نویسنده خاص از نتایج جستجو رو آماده کرده ایم . آموزشی که به شما میگوید چگونه یک دسته ، برچسب و یا نویسنده خاص را از نتایج جستجو خارج کنید .

آموزش خارج کردن دسته ، برچسب و نویسنده خاص از نتایج جستجو

برای انجام این مراحل باید فایل functions.php درون پوشه قالب را ویرایش کنیم . در مورد دسته شما باید ابتدا شناسه دسته را پیدا کنید که آن را با افزونه های وردپرسی که آی دی دسته را نمایش میدهند میتوانید انجام دهید . پس از آن کد زیر را درون فایل فانکشن قرار دهید :

 

 

سپس عدد 7 را با شناسه دسته مورد نظر خود تغییر دهید . فرض کنید شما بیش از یک دسته را میخواهید از نتایج خارج کنید . برای اینکار میتوانید مانند کد زیر عمل کنید .

 

اگر شما بخواهید یک برچسب را از نتایج جستجو خود خارج کنید باید کدی مشابه کد زیر درون فایل فانکشن در مسیر پوشه قالب قرار دهید :

 

اگر بخواهید چند برچسب را از نتایج جستجو خارج کنید باید کد زیر را قرار دهید :

 

فقط فراموش نکنید که کد های شناسه برچسب را با شناسه برچسب مورد نظر خود جایگزین کنید .

 

حال اگر بخواهید نوشته های یک نویسنده خاص را از نتایج جستجو خارج کنید باید به سراغ کد دیگری بروید . برای انجام این کار از کد زیر استفاده کنید :

 

به مانند دو مورد قبلی اگر بخواهید چندین نویسنده را از لیست نتایج جستجو خارج کنید باید کد زیر را قرار دهید :

 

شناسه نویسنده ها را باید با شناسه نویسنده مورد نظر خود جایگزین کنید . امیدوارم که از آموزش خارج کردن دسته ، برچسب و نویسنده خاص از نتایج جستجو استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی امتیاز شما به مقاله !؟

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme