درخواست پیش فاکتور

بررسی آپتایم سایت

  • 11 آبان 1397
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
بررسی آپتایم سایت

اگر شما صاحب کسب و کار اینترنتی و دارای سایت هستید احتمالا برای شما آپتایم و آنلاین بودن سایتتان یکی از مسائل مهم باشد . به همین دلیل مطلب بررسی آپتایم سایت را برای شما آماده کردیم . شما در این مطلب خواهید دانست که چگونه از داون شدن سایتتان با خبر شوید .

بررسی آپتایم سایت

حتما میدانید که اگر سایت شما داون شود به ازای هر دقیقه چقدر به شما و کسب و کارتان لطمه وارد میشود . این ضرر زمانی زیاد میشود که کسب و کار شما از برند های معروف مانند آی وحید باشد . در این مطلب سعی داریم یکی از سایت هایی که در صورت داون شدن سایتتان به شما اطلاع میدهد را معرفی کنیم . من سایت های مختلفی رو بررسی کردم اما اگر بخواهید سرویس خوبی دریافت کنید پیشنهاد میکنم از سایت Uptime Robot استفاده کنید .

این سایت دو نوع تعرفه رایگان و پولی دارد . در همان تعرفه رایگان میتوانید به خوبی از اطلاعات درون سایت خود ( از لحاظ آپ یا داون شدن ) با خبر شوید . در صورتی که بخواهید امکانات بیشتری داشته باشید . به فرض دریافت اخبار از منقضی شدن SSL سایت ، دریافت هشدار به صورت سفارشی ، دریافت هشدار به صورت پیامک و تماس صوتی ، اعلام زمان تعمیر و نگهداری سرور در صورتی که پیش بینی داون شدن سرور را داشته باشید و نخواهید در آن زمان هشدار دریافت کنید ، بررسی سریعتر و لحظه ای تر سایت شما توسط روبات ( در حال معمولی 5 دقیقه یکبار اما در حالت پولی 30 ثانیه یکبار میباشد ) ، از جمله امکانات نوع اشتراک پولی میباشد . این سایت معتبر بوده و بنده چندین سال است که به صورت 24 ساعته در حال فعالیت و اطلاع رسانی میباشد .

از قابلیت های جدید این سایت ارسال اطلاعیه از طریق روبات تلگرامی میباشد . پس در زمان داون و آپ شدن سایت خود علاوه بر ایمیل شما میتوانید از طریق تلگرام نیز هشدار را دریافت و خیلی سریعتر به سایت خود رسیدگی کنید . برای فعال کردن این قابلیت کافی است پس از وارد شدن به سایت در قسمت My Setting بر روی Add Alert کلیک کرده و تلگرام را انتخاب کنید . خواهید دید که از شما یک نام میخواد و سپس لینک روبات مخصوص به حساب شما را برای شما نمایش میدهد تا با کلیک بر روی آن عضو روبات تلگرامی این سایت شوید . در مواقعی ممکن است سایت شما آپ باشد و ایمیلی نیز مبنی بر داون شدن سایت خود دریافت نکنید . در این حالت به احتمال زیاد مشکلی در اینترنت خود دارید . سعی کنید ابتدا از طریق یک اینترنت دیگر سایت خود را مشاهده کنید . در صورتی که موفق به این کار نشدید میتوانید از سایت های زیر کمک بگیرید . هر کدام از این سایت ها به نحوی بالا آمدن سایت شما را بررسی میکنند . پس در صورتی که سایت شما باز نشود به شما اخطار میدهند :

اگر شما سایت دیگری میشناسید که امکانات خوبی داشته باشد لطفا به ما و سایر کاربران نیز معرفی کنید تا ما هم از آن سایت ها استفاده کنید .

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای : 2٫00 از 5

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme