yoast 8.3 به همکاری دوستان منتشر شد !

yoast 8.3 به همکاری دوستان منتشر شد !

افزونه ها

امروزه افزونه yoast که بهترین افزونه سئو میباشد یکی از فعال ترین افزونه ها در زمینه ارائه بروز رسانی میباشد . در روزهای اخیر yoast برای سازگاری هر چه بیشتر با ویرایشگر جدید گوتنبرگ نسخه جدید افزونه خود را ارائه میدهد . نسخه جدید yoast 8.3 دارای تغییراتی نسبت به قبل میباشد که با کمک دوستان و کاربران در فضای مجازی این نسخه ارائه شده است .

yoast 8.3 به همکاری دوستان منتشر شد !

افزونه yoast یک افزونه کد باز میباشد که همه کاربران میتوانند در بهبود آن فعال باشند . این افزونه صفحه ای در گیت هاب برای خودش دارد که نسخه های جدید را درون آن منتشر میکند و از همین رو کاربران نیز میتوانند آن را دریافت کرده ، تغییراتی بر روی آن انجام دهند و از سازنده درخواست اضافه کردن ویژگی های انجام شده در نسخه جدید را که خودشان انجام داده اند بدهند . در ابتدا خطایی که مربوط به ساختار زمانی در کدهای article:published_time و article:modified_time بود با اطلاع رسانی کاربران در نسخه جدید رفع شده است .

در نسخه 8.2 یعنی نسخه قبلی افزونه yoast ویژگی جدید و جالبی به نام افزودن ساختار داده HowTo و FAQ اضافه شده بود . البته این ویژگی با ویرایشگر گوتنبرگ کار میکرد . در نسخه جدید بخشی از کدهای مربوط به افزودن بلاک ساختار داده HowTo و FAQ بهینه سازی و ترمیم شده است . بیشترین تغییرات در ساختار داده FAQ یا همان سئوالات متداول رخ داده است . تغییراتی که در این نسخه انجام شده است میتوان به صورت زیر نام برد :

  • در خصوصیت @context مقدار از http://schema.org به https://schema.org تغییر کرده است .
  • خصوصیت associatedMedia به image تغییر نام داده است .
  • خصوصیات @type و name به ریشه خروجی بلاک FAQ منتقل شده است .
  • اشیاء تو در توی Question درون شی جدید mainEntity تعریف شده اند .
  • خصوصیت اضافی position از بلاک HowTo حذف شده است .

 

لیست تغییرات خیلی بلندبالاتر است و ما سعی کردیم مهمترین آنها را برای شما نام ببریم . علاوه بر تغییرات بالا تگ متای og:description نیز به دسته بندی ها اضافه شده است .

شما میتوانید افزونه yoast 8.3 را در پایین مطلب دانلود کنید . امیدواریم که از این آموزش استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 1,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی