بررسی نسخه 7.5 yoast

بررسی نسخه 7.5 yoast

آموزش

همانطور که تمامی شما وبمسترهایی که با وردپرس آشنایی دارید میدانید افزونه yoast بی شک بهترین افزونه سئو میباشد که از لحاظ بروز رسانی و امکانات و قدرت از بهترین ها در رده خودش میباشد . این افزونه هر چند روز یکبار نسخه جدیدی را ارائه میدهد که در هر نسخه بهبودی در عملکرد و رفع مشکلات قبلی را شاهد میباشیم . جدیدا yoast نسخه 7.5 را ارائه کرده است . حال میخواهیم به بررسی این نسخه از افزونه Yoast بپردازیم .

بررسی نسخه 7.5 yoast

میتوان گفت این نسخه از yoast بیشتر به روس زبان ها پرداخته است . جایی که 265 میلیون نفر زبان اول یا دوم آنها روسی میباشد . به همین دلیل یکی از بهترین نفع ها برای yoast این بوده که نسخه کامل سازگار با زبان روسی را پیاده سازی کند . در این نسخه امکان بررسی خوانایی مطلب در زبان روسی به صورت کامل فراهم شده است . همچنین ابزار تحلیل لینک های داخلی نیز برای این زبان آماده شده است . کسانی که از این زبان در سایت خود استفاده میکنند اکنون دیگر مشکلی نخواهند داشت .

 

بررسی نسخه 7.5 yoast

بررسی نسخه 7.5 yoast

 

زبان روسی برای yoast تقریبا کامل شده اما هنوز دارای ایرادات و نواقصی میباشد .

yoast  علاوه بر افزودن ابزار تحلیل زبان روسی مشکلات خود را نیز رفع کرده است . از مشکلات رفع شده میتوان به پروتکل opengraph تصاویر با نرخ خاص برای اشتراک گذاری در فیسبوک و یا شناسایی و بررسی جمله و انتهای جمله اشاره کرد . برای خواندن و بررسی لاگ تغییرات کامل این نسخه شما میتوانید به مخزن وردپرس مراجعه کرده و این نسخه را دانلود و اطلاعات آن را مشاهده کنید .

امیدوارم که از مطلب بررسی نسخه 7.5 yoast استفاده و لذت کافی برده باشید . خوشحال میشیم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 1,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421