آموزش ویدیویی کار با سرچ کنسول گوگل و ابزار Disavow Links

آموزش ویدیویی کار با سرچ کنسول گوگل و ابزار Disavow Links

آموزش

سلام به شما عزیزان . امروز آموزش ویدیویی کار با سرچ کنسول گوگل را برای شما آماده کرده ایم . بعد از فاصله تقریبا طولانی آموزش ویدیویی دیگری برای شما آماده کردیم که اینار کاربردی تر میباشد و آن هم آموزش کار با سرچ کنسول گوگل و یا همان گوگل وبمستر قدیم میباشد ! برای مشاهده آموزش لطفا تا انتها با ما همراه باشید .

با دیدن این آموزش انتظار میرود شما بتوانید کارهای معمولی خود را با سرچ کنسول گوگل جهت آنالیز میزان ورودی بازدیدکنندگان سایت خود و مشاهده خطاهای سایت به همراه رفع آن را انجام دهید . همچنین در این آموزش درباره بخش کاربردی Disavow Links گوگل نیز توضیح داده شده است . امیدوارم از دیدن این آموزش لذت کافی ببرید . ویدیو در آپارات و در کانال رسمی آی وحید آپلود شده است . مشاهده ویدیو برای کاربران با آی پی ایران نیم بها میباشد . ویدیو را در پایین همین نوشته میتوانید مشاهده کنید .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 5,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی