آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

آموزش

برخی اوقات زمانی میرسد که شما نیاز دارید تا سایت وردپرسی خود را در حالت نگهداری قرار دهید . امروز آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری را برای شما آماده کرده ایم . در این آموزش شما میتوانید سایت خود را در حالت تعمیر قرار دهید و خود در پشت پرده کارهای مربوط به سایت را انجام دهید .

آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

زمان های خاصی میرسد که به دلیل بروز رسانی قالب ، افزونه ها و حتی وردپرس خود نیازمند قرار دادن سایت در حالت تعمیر و نگهداری باشید . در این زمان میخواهید کاربران پشت صحنه منتظر باشند و شما کار خود را انجام دهید . با این کار شما با اطمینان خاطر بالا از کار خود میتوانید به نتیجه دلخواه برسید . بدون اینکه کاربر سایت شما را به صورت ناقص مشاهده کرده و با نارضایتی سایت شما را ترک کند .

ما چند روش برای انجام این کار به شما آموزش میدهیم :

 

1- استفاده از افزونه WP Maintenance Mode

برای انجام اینکار باید افزونه WP Maintenance Mode را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی گزینه این افزونه در تنظیمات قابل مشاهده است . از منو تنظیمات گزینه WP Maintenance Mode میتوانید پیکربندی را انجام دهید .

آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

 

صفحه تنظیمات افزونه به 5 زبانه تقسیم میشود . زبانه اول مربوط به تنظیمات عمومی میباشد . میتوانید از این زبانه مشخص کنید که وضعیت افزونه فعال یا غیر فعال باشد . موتور های جستجو بتوانند از این صفحه عبور کنند یا خیر . کدام نوع یوزرها میتوانند دسترسی به پس زمینه سایت  و پشت پرده صفحه تعمیر داشته باشند و همچنین امکان تنظیم تگ روبات متا نیز وجود خواهد داشت .

در زبانه دوم یا همان Design شما میتوانید طراحی صفحه تعمیر خود را که به کاربر بازدیدکننده از سایت نمایش داده خواهد شد را انجام دهید .

آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری

امکان نوشته عنوان ، انتخاب پس زمینه ، تغییر متن موجود در صفحه و رنگ آن در این زبانه انجام میشود . اگر بخواهید یک تایمر معکوس برای این صفحه درست کنید میتوانید از زبانه سوم افزونه استفاده کنید . کافیست به آن یک تاریخ شروع ، زمان باقی مانده و رنگ بندی خاص و دلخواه بدهید .

در قسمت Subscribe میتوانید به کاربران اجازه دهید که عضو شده و در صورت فعال شدن سایت و رویدادهای دیگر به آنها اطلاع داده شود . در زبانه Bot شما میتوانید یک روبات مشخص کنید که با کاربرانتان صحبت کند .

در نهایت سایت شما به صورت زیر خواهد شد .

 

البته شما میتوانید طراحی ها را تغییر داده و البته این به عنوان یک دمو میباشد . امیدوارم که از آموزش قرار دادن سایت در حالت نگهداری استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشوم نظرات خود را با ما مطرح کنید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی