بحث گرفتن نسخه پشتیبان از سایت بسیار مهم است . مخصوصا سایت هایی که روزانه اطلاعات بسیاری را درون خود قرار میدهند . گاهی اوقات از دست رفتن اطلاعات یک روز به معنی ضرر های مالی و زمانی زیادی برای شما میباشد . در این مطلب قصد داریم محبوب ترین افزونه بک آپ گیری وردپرس از دیدگاه سایت وردپرس و مخزن افزونه آن را برای شما معرفی کنیم .

معرفی محبوب ترین افزونه بک آپ گیری وردپرس

افزونه UpdraftPlus با نصب فعال روی بیش از 1 میلیون سایت به عنوان بهتریت و محبوب ترین افزونه بک آپ گیری وردپرس میباشد . این افزونه یکی از ساده ترین افزونه ها در گرفتن نسخه پشتیبان از سایت و بازگردانی آن میباشد . شما میتوانید به راحتی با یک کلیک از فایل ها و پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کرده ، بر روی فضاهای ابری ذخیره کرده و در نهایت آن ها را در مواقع ضروری بازیابی کنید .

امکان بکآپ گیری به صورت مستقیم برای سرویس های Dropbox, Google Drive, Amazon S3 , UpdraftVault, Rackspace Cloud, FTP, DreamObjects, Openstack Swift و ایمیل امکان پذیر میباشد . در صورتی که از نسخه پولی افزونه استفاده کنید شما قادر خواهید بود علاوه بر موارد بالا ، فایل پشتیبان خود را در مسیر های Microsoft OneDrive, Microsoft Azure, Google Cloud Storage, Backblaze B2, SFTP, SCP, WebDAV نیز داشته باشید .

برخلاف سایر افزونه های دیگر ، این افزونه :

بازگردانی میکند ، همان گونه که بکآپ گرفته است .

سرویس های بیشتری برای قرار گرفتن نسخه پشتیبان دارد .

امکان زمان بندی برای گرفتن نسخه پشتیبان به صورت نامحدود وجود دارد .

سریعتر و با استفاده از منابع کمتر سروری میباشد .

بر روی بیش از یک میلیون وبسایت تست شده است .

 

در نسخه تجاری و پولی این افزونه شما چندین امکان بیشتر نسبت به نسخه رایگان دارید که عبارتند از :

امکان گرفتن کپی آسان از وبسایت یا ادغام سایت ها با هم

سازگار با وردپرس های شبکه ای یا چند سایته

امکان گرفتن نسخه پشتیبان از فایل های غیر وردپرسی

و همچنین پشتیبانی از گرفتن خروجی

 

امیدوارم که این افزونه رو نصب کنید و لذت ببرید و همچنین امیدوارم از مطلب امروز که به معرفی محبوب ترین افزونه بک آپ گیری وردپرس پرداخته بود خوشتون اومده باشه . خوشحال میشیم که نظرات خودتون رو با ما در میان بگذارید .