آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

آموزش

با سلام خدمت شما کاربران گرامی . امروز آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . در این آموزش به شما خواهیم گفت چگونه میتوانید در قسمتی تعداد نظرات کل وبسایت وردپرسی خود را به کاربران به جهت افزایش اعتبار سایت خود نمایش دهید .

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس با استفاده از افزونه

تعداد نظرات در سایت را میتوان با میزان فعالیت کاربران مرتبط بدانیم . در صورتی که تعداد نظرات بیشتر باشد (البته نظرات مفید و غیر هرزنامه) ، به معنی فعال بودن و حتی چالشی بودن مطالب میباشد . برخی این تعداد نظرات را به عنوان نکته ای مفید برای سایت خود معرفی میکنند و میخواهند در قسمتی از سایت خود تعداد کل نظراتی که کاربران در وبسایتشان ثبت کرده اند را نمایش دهند . برای اینکه این کار را انجام دهید میتوانید افزونه رایگان Simple Blog Stats را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی از منو تنظیمات گزینه Simple Blog Stats را انتخاب کنید .

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس
آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

این افزونه علاوه بر نمایش تعداد نظرات تعداد نوشته ها ، برگه ها ، کاربران و حتی در رده نظرات دارای قسمت های مختلف نظرات تایید شده و نشده میباشد . برای نمایش نظرات ترجیحا آنهایی را نمایش دهید که تایید شده هستند . نمونه آن در تصویر بالا مشخص شده و شما برای استفاده از آن تنها از کد کوتاه [sbs_approved] استفاده کنید .

برای افزودن شورت کد پس از وارد شدن به صفحه نوشته یا برگه از علامت + بالای ویرایشگر خود استفاده کرده و در آنجا در بخش ابزارک ها گزینه کد کوتاه را انتخاب کنید .

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

پس از انتخاب کد کوتاه ، کدی که در قسمت تنظیمات افزونه کپی کرده بودید در آن قرار دهید . سپس به راحتی تعداد نظرات تائید شده توسط شما در سایت قابل مشاهده خواهد بود . نمونه تصویر تعداد نظرات در زیر موجود است :

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس
آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

همچنین شما میتوانید این کد کوتاه را در قسمت ابزارک خود وردپرس نیز استفاده کنید . اما اگر دوست ندارید سایت خود را زیاد سنگین کنید و از افزونه استفاده کنید راه حل بدون افزونه نیز به شما پیشنهاد میکنیم :

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس بدون افزونه – کد نویسی

این مرحله نیازی نیست افزونه ای نصب کنید و تنها با استفاده از چند خط کد میتوانید این کار را انجام دهید . کافیست کد زیر را درون فایل functions.php درون پوشه قالب قرار دهید .

function wpi_comment_count() { 
$comments_count = wp_count_comments();
$message =  'There are '.  $comments_count->approved . ' comments posted by our users.';
return $message; 
} 
add_shortcode('wpi_total_comments','wpi_comment_count');

پس از این کار میتوانید با قرار دادن کد کوتاه [wpi_total_comments] در هر قسمت از وبسایت خود تعداد نظرات را مشاهده کنید . البته متن مربوط به پیغام نمایش داده شده را میتوانید از کدی که درون فایل functions.php گذاشته اید ویرایش کنید .

آموزش نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس

امیدوارم از این آموزش استفاده و لذت کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید و ما را در داشتن بلاگ هر چه بهتر کمک کنید .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 3,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • vahid
    12 تیر 1398

    سلام بسیار عالی بود
    لطفا در مورد طراحی به سبک آی وحید هم نکاتی رو ارائه بدین

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی