با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در سایت آی وحید

امروز با یکی دیگر از مطالب جالب اما قسمت دار در خدمت شما هستیم ! اون هم مطلبی به نام 11 سایت عجیب و غریب که امروز اتفاقی به ذهنم رسید این مطلب رو بنویسم ! کل هدف این 11 قسمتی که در راه است معرفی 11 سایت عجیب و غریب اما سرگرم کننده برای کاربران عزیز انگلیسی زبان است ! سایت ها انگلیسی هستند و اگر کمی زبانتون خوب باشه احتمالا براتون جذاب خواهند بود .

پس میریم سراغ اولین قسمت از 11 سایت عجیب و غریب !

 

11 سایت عجیب و غریب - قسمت اول
11 سایت عجیب و غریب – قسمت اول

 

11 سایت عجیب و غریب – قسمت اول

1- سایت Your World of Text

اگر میخواهید یک دیوار و دنیایی از کلمات رو در جلوی خودتون ببینید بهتون پیشنهاد میشه این سایت رو نگاه کنید ، خود سایت گفته شما میتونید یک صفحه رو مشاهده کنید و به صورت آنلاین و بدون هیچ ویرایشگری حروفش رو تغییر بدید ! جای نوشتنی وجود نداره فقط شما روی یک ناحیه کلیک میکنید و حروف خودتون رو مینویسید، به همین راحتی!

شما میتونید متن نمونه ی سایت رو تغییر بدید و یا اینکه صفحه ی دلخواه خودتون رو بسازید ، اما برای ساختن صفحه شما باید ثبت نام کنید

این هم یک نوآوری از یک سایت خارجی هست که جالب ارائه شده که امیدوارم برای سرگرم شدن و گذراندن یک وقت خوب براتون مفید واقع بشه

توی این 11 قسمت و یا کمتر 11 سایت رو معرفی خواهیم کرد ، هر کدام از این سایت ها نوآوری برای سرگرمی کاربران اینترنتی انجام داده اند ، اگر شما هم سایتی رو میشناسید که در جهت یک نوآوری خلاقانه آماده و طراحی شده پس ازتون خواهش میکنیم آن سایت ها رو هم معرفی کنید تا در ادامه ی این مطالب آن ها را به کاربرانمون معرفی کنیم .

لینک سایت روی نام سایت فعال شده که میتوانید با کلیک بر روی آن وارد سایت شوید .