سلام به همه ی عزیزانی که دارند سایت رو مشاهده میکنند ، امروز قسمت چهارم و در واقع قسمت آخر از مطلب 11 سایت با موضوع عجیب و غریب رو برای شما داریم ، امیدواریم که از این مطلب استفاده کنید ، چون به نظرم تعداد سایت هایی هم که توی این مطلب استفاده میشوند بسیار جالب هست مثل مطلب قبلی 11 سایت با موضوع عجیب و غریب !!

 

11 سایت با موضوع عجیب و غریب - قسمت آخر
11 سایت با موضوع عجیب و غریب – قسمت آخر

 

11 سایت با موضوع عجیب و غریب – قسمت چهارم و آخر

7- سایت Globe Genie

آیا دوست دارید و آیا تا بحال شده که بخواهید با کامپیوترتان و از طریق اینترنتتان به جاهای دیگه مسافرت کنید ؟ شده که بدون اینکه وسایلتون رو ببندید برید سراغ یه جای خوش آب و هوا با یه منظره ی دلچسب و دیدنی ؟ این سایتی که در بالا اسمش رو آوردم کارش همینه ، شما رو به سرتاسر دنیا منتقل میکنه بدون اینکه کمترین دردسری داشته باشید ، حالت این سایت اینه که به صورت تصادفی و با استفاده از نقشه های گوگل مپ شما رو به یه جای جدید که خودتون هم خبر ندارید منتقل میکنه ! از من میشنوید برای یک بار هم که شده این سایت رو بررسی کنید .

8- سایت Pointer Pointer

این سایت یک سایت ساده است که تعدادی تصاویر رو داخلش جا داده ، وقتی اشاره گر ماوس رو میبرید داخل تصویر ، تصویر فعلی درون سایت تغییر میکنه و عوض میشه ، تصاویر جالبی از کاربران سایت شبکه های اجتماعی توی این سایت است که اگر با ماوس برید روی آنها تصاویرشون تغییر میکنه

9- سایت The Akinator

شما تا حالا با غول چراغ جادو مسابقه ی 20 سوالی بازی کردید ؟ این سایت هم یه چیزی توی همون مایه هاست ، با اون غول چراغ جادو بازی میکنید و میزارید ازتون سوال بپرسه ، وقتی که سوال پرسید به سوالاش جواب میدید تا بهتون جواب مورد نظر رو بده ، بعدش صبر کنید ببینید اون جواب درست رو میده یا نه ! سایت جالبی هست ، پیشنهاد میشه برای یک بار هم که شده اونو امتحان کنید

10- سایت Incredibox

زیاد نمیخوام توضیح بدم که خودتون امتحانش کنید ، شکلک هایی که توی سایت هست رو تغییر بدید ، برای آنها آهنگ بسازید و از اونا لذت ببرید !

11- سایت End of the Internet

اینم از سایت آخرمون و آخرین چیز

توجه : شما از آخرین صفحه ی اینترنت دیدن کردید ! حالا بچه ی خوبی باشید ، سیستمتون رو خاموش کنید و برید بخوابید !!

 

امیدواریم از این دیدن این 11 سایت با موضوع عجیب و غریب لذت برده باشید .

با تشکر از همه ی شما که توی این 4 قسمت با ما همراه بودید .