11 راه افزایش نظرات وب سایت – قسمت سوم و پایانی

با قسمت سوم و پایانی 11 راه افزایش نظرات وب سایت از سایت آی وحید در خدمتتان هستیم . ان شاء الله بتوانیم آموزش های کافی رو به شما ارائه بدهیم تا بتوانید یک سایت عالی داشته باشید ، هدف ما این نیست که آموزش ها رو بفروشیم بلکه میخواهیم دنیای عظیم وب و وب مستر های عزیز ایرانی را به درجات بالاتر برسونیم البته اگر لایق این کار باشیم 🙂 . پس با قسمت سوم 11 راه افزایش نظرات وب سایت با ما همراه باشید .

7- نمایش بیشترین افراد نظر دهنده

اگر شما برای اعضای وب سایتتان احترام قائل شوید یکی از راه های آن نمایش افرادی است که بیشترین فعالیت را در وب سایت شما داشته اند ، برای این کار میتوانید از یک سری افزونه ها که نشان دهنده افراد با نظر بالاتر است ، استفاده کنید . با استفاده از افزونه  Top Commenters Widget شما میتوانید یک ابزارک برای بیشترین افراد نظر دهنده داشته باشید .

11 راه افزایش نظرات وب سایت - قسمت سوم و پایانی
11 راه افزایش نظرات وب سایت – قسمت سوم و پایانی

8 – نمایش نظرات اخیر

زمانی که یک کاربر درون صفحه اصلی شما در حال گشت و گذار است ، اصلا خبری ندارد که ممکن است در بخش نظرات چه اتفاقی افتاده است . شما میتوانید در قسمت ابزارک ها ، ابزارک نظرات اخیر را انتخاب کنید و آن را به ناحیه نوار کناری سایت خود بکشید .

11 راه افزایش نظرات وب سایت - قسمت سوم و پایانی
11 راه افزایش نظرات وب سایت – قسمت سوم و پایانی

9- اجازه به کاربران برای نظر دادن و به اشتراک گذاری آنها

بخش نظرات پیشفرض وردپرس به صورت ساده و معمولی است ، فقط دارای فیلد نام ، آدرس ایمیل ، سایت و نظر است و دست کاربران و بازدیدکنندگان را برای انجام امکانات سفارشی در سایتتان را میبندد ، شما میتوانید افزونه ها را بررسی کرده و افزونه ای که به شما انجام کارهای سفارشی در نظرات از جمله اشتراک گذاری نظر و امتیاز دادن به نظر است را فعال کنید .

10- هشدار به کاربران زمانی که نظراتشان پذیرفته شد

کاربری که نظر میدهد و نظرش در انتظار تائید است اصلا خبر ندارد که چه زمانی نظرش تائید خواهد شد و در سایت به نمایش در خواهد آمد . با استفاده از افزونه Comment Approved میتوانید به کاربرانتان در هنگام تائید شدن نظرشان ایمیلی خودکار مبنی بر پذیرفته شدن نظر ارسال نمائید . تصویری از افزونه در زیر نمایش داده شده است .

11 راه افزایش نظرات وب سایت11 – پاسخ به نظرات کاربرانتان

کاربر شما زمانی که در مطلبی نظر میگذارد انتظار دارد تا مدیر وب سایت در جواب نظر وی پاسخی ارسال کند ، حال آن نظر یک سوال باشد یا انتقاد و پیشنهاد هیچ تفاوتی ندارد و مهم این است که به نظر کاربر احترام گذاشته شودو این یکی از اصول مهم سایت داری میباشد . نظرات خود را مشاهده کنید و برای آنها پاسخی ارسال کنید ، مطمئنا روند بهبود در ارسال نظر مشاهده خواهید کرد .

امیدارم از آخرین قسمت مطب 11 راه افزایش نظرات وب سایت لذت کافی را برده باشید .