11 راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم

11 راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم . قسمت اول 11 راه افزایش نظرات مطالب سایت چند روز پیش گفته شد و اکنون نوبت قسمت دوم است ، جایی که دیگر راه های افزایش نظرات باید گفته شود ، در قسمت قبل بر روی راه های گرفتن هاست بهتر برای سایتتان – استفاده از مدیریت نظرات با کپتچا – به کاربرانتان اجازه اشتراک در نظرات را دهید  و هشدار به کاربر در هنگام پاسخ به نظراتشان صحبت کردیم. اکنون میرویم سراغ بقیه موارد …

5- نمایش جدیدترین نظرات در ابتدا

به صورت پیشفرض وردپرس جدیدترین نظرات را در انتها نمایش میدهد ، حالا اگه شما تعداد زیادی نظر داشته باشید ، بازدیدکننده شما باید سایت رو اسکرول کنه به سمت پایین و خیلی سردرگم بشه ، شاید بی حوصلگی کنه و کلا از سایت شما بره !

تغییرات در این قسمت به راحتی در پنل تنظیمات وردپرس شما قابل انجام است ، فقط کافی است که از قسمت پیشخوان خودتان در وردپرس ، گزینه ی نظرات که در زیر مجموعه ی گزینه تنظیمات است را انتخاب کنید . قسمتی در همان تنظیمات شما و بخش دیگر تنظیمات وجود دارد که نوشته است : نظرات باید با (جدیدترین/قدیمی ترین ) نظرات در بالای نظرات نمایش داده شود ، در حالت پیشفرض این گزینه روی قدیمی ترین تنظیم شده است که شما کافی است آن را به جدیدترین تغییر دهید . تصویر زیر نشان دهنده ی وردپرس انگلیسی است اما وردپرس فارسی هم به همین صورت میباشد .

11 راه افزایش نظرات مطالب سایت
11 راه افزایش نظرات مطالب سایت

6- نظرات را برای نوشته های قدیمی فعال کنید .

اکر افرادی که صاحب بلاگ از سیستم وردپرس هستند نظرات را برای نوشته های قدیمی خود غیر قعال یا به اصطلاح خاموش میکنند . این کار ممکن است اثر منفی در تعداد نظرات مطالب شما داشته باشد .

شما میتوانید در همان قسمت تنظیمات نظرات در پیشخوان وردپرسی خود گزینه بستن خودکار نظرات برای مطالب قدیمی تر از ** روز را غیر فعال کنید .

به تصویر زیر توجه کنید :

11 راه افزایش نظرات مطالب سایت
11 راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم

 

امیدواریم که از این قسمت نیز استفاده برده باشید . 5 راه بعدی رو ان شاءالله در قسمت بعدی برایتان توضیح خواهیم داد .