با سلام خدمت تمامی دوستان ، امروز مطلبی داریم با عنوان 11 راه افزایش بیشتر نظرات بلاگ وردپرس که در آن میخواهیم درباره ی روش های افزایش بازدید از سایت و نظر در سایت وردپرسی صحبت کنیم . پس لطفا در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید .

11 راه افزایش بیشتر نظرات بلاگ وردپرس

نظرات در سایت شما بیشترین اهمیت را دارند و بازخورد سایت شما را مشخص میکنند ، اگر بتوانید کاربران خود را به چالش بکشید تا نظرات و سوالات خود را در مطالب بلاگ شما مطرح کنند کار شاخی انجام داده اید ، البته سایت آی وحید هم از لحاظ نظرات کاربران در مطالب بخش بلاگ کم نظر است اما به هر حال هدف اصلی ما در بلاگ دادن آموزش ها و مطالب مفید به کاربران میباشد . زیاد پرحرفی نکنیم و برگردیم به آموزش . ما در طول تعداد مطالبی که مربوط به این مطلب میباشد قصد معرفی 11 راه افزایش بیشتر نظرات بلاگ وردپرس را داریم . تک تک این گزینه ها و راه ها را به شما معرفی خواهیم کرد .

1- گرفتن هاست بهتر برای سایتتان

یکی از عوامل مهم در ماندگاری کاربر و راضی بودن از سایت شما سرور شما میباشد که چگونه پیکربندی شده باشد ، بعضی از هاست ها سرعت پایین و یا امنیت غیر قابل قبول دارند . سرعت پایین سایت کاربر را از نظر دادن در سایت شما پشیمان میکند .

2- استفاده از مدیریت نظرات با کپتچا

افزودن یه افزونه برای حذف نظرات اسپم یکی از راه های تاثیر گذار در بهبود نظرات در سایت وردپرسی شما میباشد ، اگر چه استفاده از کپتچا کاربر پسند نیست اما یکی از الزامات سایت شما محسوب میشود . اگر نخواهید از سیستم کپتچا را فعال کنید میتوانید انتشار نظرات را منوط به تایید کردن توسط مدیریت قرار دهید و آنها را به صورت دستی مشاهده و تایید کنید .

3 – به کاربرانتان اجازه اشتراک در نظرات را دهید 

یک کاربر نظر خود را در سایت شما ثبت میکند ، احتمال آن وجود دارد که بخواهد از نظرات دیگر کاربران با خبر شود و یا اینکه بخواهد هنگامی که هر کاربر پاسخ نظر او را داد باخبر شود ، برای این کار یک سیستم اشتراک در نظرات لازم میشود که کاربر بتواند انتخاب کند در هنگام به روز رسانی قسمت نظرات به او خبر داده شود یا خیر .

در صورتی که نیاز به آموزش داشته باشید این آموزش به صورت رایگان در سایت آی وحید منتشر خواهد شد .

4 – هشدار به کاربر در هنگام پاسخ به نظراتشان

هنگامی که یک کاربر نظر خود را در سایت شما ثبت میکند هیچ راهی برای فهمیدن این که کسی به نظر آن فرد پاسخ داده یا خیر وجود ندارد اما اگر شما از افزونه های مورد نیاز استفاده کنید میتوانید به کاربر این امکان را دهید تا پس از پاسخ داده شدن نظراتشان توسط شما و یا شخصی دیگر باخبر و بر اساس پاسخ ، نظر بعدی خودشان را اعلام کنند .

11 راه افزایش بیشتر نظرات بلاگ وردپرس
11 راه افزایش بیشتر نظرات بلاگ وردپرس

این موارد بسیار کاربردی است و شما میتوانید از آنها در سایتتان استفاده کنید و باعث افزایش بازدید و نظرات سایت شما خواهد شد . در قسمت بعدی از این مطلب دیگر موارد از 11 راه افزایش بیشتر نظرات بلاگ وردپرس را برای شما بازگو خواهیم کرد .