سلام دوباره به عزیزان ، با قسمت دوم مطلب آموزشی 10 ویژگی خفن سایت ساز وردپرس سراغتون اومدیم ، بعضی از کاربران گفتن که مطالب رو کاربرهای تازه وارد هم میدونند و تکراریه ، اما من چون خودم به شخصه با کاربرهای زیادی که تازه وارد هستند در مورد وردپرس صحبت میکنم آشنایی کاملی ندارند با وردپرس حتی با وجود این که خیلی خیلی ساده است . فکر کنید حتی نصب قالب رو خیلی ها نمیدونستند چه برسه به اون تنظیمات صفحه در بالای هر صفحه ! راستش رو بخواید اون یک سال اول آشنایی من با وردپرس نمیدونستم اون تنظیمات صفحه اصلا برای چی هست ! پس حالا اگر یکم براتون ساده هست ببخشید چون بعضی از کاربرها آشنایی خیلی ابتدایی با وردپرس دارند و هدف ما هم آشنایی همه از صفر تا صد با وردپرس هست 🙂 .

10 ویژگی خفن سایت ساز وردپرس

ببخشید یکم زیادی اولش صحبت کردم میریم سراغ بقیه این 10 مورد :

4- حالت دسترسی برای ابزارک ها

همه ی ما خیلی دوست داریم که ابزارک ها را به صورت راحت با یک کشیدن و رها کردن در نوار کناری سایت داشته باشند .با این حال خیلی از کاربران این کار را به دلیل نداشتن ماوس مناسب یا به هر حال هر مشکل دیگری آسان نیست .وردپرس در اینجا با یک حالت دسترسی مخفی آماده نمایش است !

باز هم همین قسمت در صفحه ابزارک ها گزینه تنظیمات صفحه قابل نمایش میباشد .

10 ویژگی خفن وردپرس
10 ویژگی خفن وردپرس

5- پیش نمایش قالب بدون فعال کردن آن

خیلی از کاربران نگران این موضوع هستند که با فعال کردن قالبشان به صورت آنلاین بازدیدکنندگان با ظاهر خراب یک قالب تازه تعویض شده مواجه شوند . در وردپرس این امکان وجود دارد که در صفحه قالب بتوانید قبل از فعال کردن یک قالب ، پیش نمایشی از آن را مشاهده کنید .

10 ویژگی خفن وردپرس
10 ویژگی خفن وردپرس

این قسمت در منوی نمایش – قالب وجود دارد .

6- ویرایش تصاویر در وردپرس

وردپرس امکان ویرایش کردن تصاویر را برای کاربران بسیار راحت میکند ، شما میتوانید تصاویر خود را برش دهید یا اندازه آنها را تغییر دهید .

به صورت ساده در قسمت رسانه- کتابخانه این امکان در دسترس میباشد تا بتوانید تصاویر را انتخاب کرده و آنها را ویرایش کنید .

10 ویژگی خفن وردپرس
10 ویژگی خفن وردپرس

خب قسمت دوم از مطلب 10 ویژگی خفن سایت ساز وردپرس همینجا تمام میشه و 4 ویژگی خفن ان شاء الله در مطلب بعدی برای شما عزیزان قرار داده خواهد شد .