کشف سایت کپی کننده مطالب شما | آی وحید

کشف سایت کپی کننده مطالب شما | آی وحید

آموزش

امروز میخواهیم طریقه کشف سایت کپی کننده مطالب شما را به شما آموزش دهیم ، شاید برای شما هم پیش آمده است که مطلبی را در سایت خود قرار داده اید و بعد از آن همان مطلب توسط افراد دیگری در سایت های دیگر قرار داده شده است ، آن هم بدون اینکه نامی از شما در مطلب قرار دهند ، هم اکنون میتوانید این آموزش را از سایت آی وحید دریافت کنید . با ما همراه باشید…  

کشف سایت کپی کننده مطالب شما توسط سایت Copyscape

برای این کار به سایت Copyscape رفته سپس آدرس مطلب خود را درون محلی که نوشته شما وجود دارد قرار دهید ، مانند تصویر زیر :

کشف سایت کپی کننده مطالب شما
کشف سایت کپی کننده مطالب شما

اگر حداقل یک سایت حاوی مطالب شما باشد ، در لیست صفحه ی بعدی مشخص و نمایش داده خواهد شد و شما میتوانید سایتی که مطالب شما را کپی کرده شناسایی کنید البته این نکته را خدمتتان عرض کنم که به غیر از پیدا کردن سایت میتوانید برای بهبود سئو سایت خود نیز از این سایت استفاده کنید .

کشف سایت کپی کننده مطالب شما
کشف سایت کپی کننده مطالب شما

البته این رو هم توجه داشته باشید همیشه این سایت هایی که در لیست نمایش داده میشوند به این دلیل نمیباشد که مطالب شما را کپی کرده اند بلکه باید خودتان نیز بررسی انجام دهید و ببینید آیا سایت حاوی مطالب شما است یا خیر . امیدوارم که از این مطلب کشف سایت کپی کننده مطالب شما استفاده و لذت کافی برده باشید .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی