چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ? این سوالی است که ممکن است حداقل یکبار از خودتان بپرسید ، سوال بسیاری از دوستان عزیز که شاید بگویند آیا ممکن است بتوانیم حداقل 100 هزار تومان از سایت خودمان درآمد کسب کنیم ؟ باید بگوییم بله امکانش است فقط باید راه و روش اصولی را انجام داد ، در این کار دو روش مثبت و منفی وجود دارد که درباره ی هر دو در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد .

چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ؟

شما هم میخواهید بدانید چگونه از سایت کسب درآمد کنید ؟

کلیات کار که سایت های قانونی انجام میدهند ( منظورمان از سایت های قانونی ، سایت هایی است که روش اصولی و صحیح را انجام میدهند) در ابتدا بالا بردن افزایش سایت خودشان میباشد ، این کار به چند روش و مرحله قابل انجام است :

1- تولید محتوا برای وب سایت : سایت هایی که جنبه دانلود و یا اخبار دارند بیشتر میتوانند این کار را انجام دهند ، تعداد بالای مطالب میتواند باعث بالا رفتن تعداد صفحات و لینک های ایندکس شده توسط گوگل شود .

2- بهبود سئو : مهمترین کار برای یک وب سایت این است که بر روی سئو سایت خود کار کند ، اگر شما از خودتان میپرسید که چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم پس باید قبل از آن به خودتان بگویید باید سئو سایتم را قوی تر کنم ، کار کردن بر روی سئو یک امر مادام العمر  ادامه دار میباشد ، کسی نمیتواند اعلام کند که من یک بار سئو را انجام دادم پس دیگر نیازی به انجام کارهای لازم برای سئو ندارم ، سایت هایی که روزانه درون سایت خودشان مطلب قرار میدهند باید بسیار روی این امر مهم توجه کنند . مطالب سایتتان را با دقت بنویسید ، کلمات کلیدی وب سایت و مطالب خود را با دقت انتخاب کنید . سعی کنید از کلمات جدید اما پر استفاده در مطالب خود استفاده کنید . از افزونه های مربوط در سایت خود استفاده کنید . همگی این کارها باعث بالا رفتن سئو میشود ، اگر بخواهیم درباره ی سئو صحبت کنیم باید یک کتاب 700 صفحه ای بنویسیم ، زیرا مطالب بسیار زیادی وجود دارد اما توجه کنید هرگز از استفاده از ابزارهای کمکی گوگل در این راه چشم پوشی نکنید و به خاطر بسپارید ، همانگونه که سئو خوب باعث افزایش بازدید میشود ، سئو بد نیز میتواند به سایت شما ضربه بزند .

3- تبلیغات در سایر سایت ها : اگر شما هنوز دارای بازدید کمی در وب سایت خود هستید پس میتوانید با تبلیغ در یک سایت مناسب به افزایش بازدید سایت خود کمک کنید ، سایت هایی که دارای بازدید بالا هستند ، تبلیغات در بهترین مکان ها باعث افزایش بازدید شما خواهند شد .

چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ؟

پس از اینکه بازدیدتان بالاتر رفت میتوانید چندین کار انجام دهید :

1- دریافت تبلیغات بنری و متنی : این کار صحیح ترین و بهترین کاری است که انتخاب کلیک کردن بر روی لینک را به عهده ی کاربر میگذارد . یکی از سالم ترین تبلیغات و مهمترین روش های کسب درآمد از وب سایت شما .

امیدوارم که تا اینجا سر شما را درد نیاورده باشم ، بقیه موارد و نکته های مورد نیاز سعی میشود در مطلب بعدی قرار داده شود . از همگی شما به خاطر خواندن این مطالب سپاسگذاریم .

مشاهده قسمت بعدی ابن مقاله چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟ – قسمت دوم