امروز میخواهیم آموزش نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر را برای شما کاربران عزیز سایت آی وحید داشته باشیم . حتما شما دیده اید که در بعضی از سایت ها بعد از ورود کاربر منو تغییر کرده و گزینه ورود به حساب کاربری تغییر میکند و یا این چنین گزینه ها . ما امروز این آموزش را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم از این آموزش لذت کافی را ببرید پس با ما همراه باشید .

نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر

ما میخواهیم این کار را با استفاده از افزونه ای به نام Power Menus انجام دهیم . این افزونه یک افزونه بسیار کاربردی در مدیریت منو سایت وردپرسی شما میباشد . قبل از استفاده از این افزونه در قسمت فهرست ها شما تنها قادر خواهید بود تا یک نام و یک لینک برای منوی خود تعریف کنید . تصویر نیز در پایین گویای تمام موارد هست :

نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر
نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر

اما بعد از نصب افزونه امکانات بیشتری را خواهید دید :

نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر
نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر

همان گونه که در تصویر مشخص است میتوانید مشخص کنید منو در زمانی که کاربر به حساب خود لاگین کرده است این منو نمایش داده شود یا خیر و یا اینکه منو برای کدام یک از نقش ها و وظایف کاربر فعال باشد تا بتوانید محدودیتی برای کاربران در نمایش منو ها ایجاد کنید .استفاده از این افزونه بسیار آسان است و تنها کافی است نقش های کاربری را علامت گذاری کنید و مشخص کنید در چه زمانی (قبل و یا بعد از لاگین) این گزینه از منو برای وی نمایش داده شود . همچنین لازم به ذکر است این افزونه در پایان همین مطلب برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است .

امیدواریم از این آموزش نمایش منو وردپرس بعد از لاگین کاربر استفاده و لذت کافی را برده باشید . همچنین خوشحال میشویم نظرات ، پیشنهادات و یا انتقادات خود را با ما در جهت بهبود عملکرد سایت و مطالب آموزشی در میان بگذارید .