آموزش و آشنایی با طراحی سایت دانلود

پیشگفتار : با سلام و عرض ادب و احترام ؛ تا حالا شده به طراحی سایت دانلود فکر کرده باشید؟ آیا شما یک نویسنده و یا برنامه نویس وب هستید که میخواهید یک سایت دانلود طراحی کنید ؟ آیا میدانید باید برای طراحی سایت دانلود چه راه هایی را طی کنید ؟ آیا برای طراحی سایت دانلود خودتان را آماده کرده اید ؟ باید بگم که در حال ورود به راه سختی ( از جمله دشواری های انتشار مطالب، مدیریت سایت دانلود و هزینه های پیش رو ) هستید، اما اگر این راه را انتخاب کرده اید با ما همراه باشید.

مواردی که باید قبل از طراحی سایت دانلود بدانید!

همانگونه که از نام آن پیداست، شما میخواهید سایتی طراحی کنید که منبع دانلود مواردی از جمله دانلود نرم افزار، دانلود آهنگ، دانلود فیلم، دانلود … را پوشش دهد یعنی شما باید منبعی معتبر و دائمی برای کاربران خود باشید.

پس اگر قصد دارید یک سایت دانلود راه اندازی کنید حتمأ موارد زیر را مطالعه نمایید :

 آموزش و آشنایی با طراحی سایت دانلود

  1. برای طراحی سایت دانلود از یک دامنه مرتبط با موضوع دانلود استفاده کنید.
  2. از فضای میزبانی مخصوص سایت دانلود استفاده کنید.
  3. چون شما قرار است یک منبع  معتبر دانلود شوید سعی کنید مقدار حجم کافی برای هاست خود خریداری کنید تا در هنگام افزایش حجم فایل ها با مشکل بر نخورید و بخواهید فایل های قدیمی را پاک کنید.
  4. چون شما در حال طراحی سایت دانلود هستید و قرار است در وب سایت شما آرشیو کامل فایل یا موزیک و… قرار گیرد بنابراین هزینه های شما از قبیل هاست ( فضای میزبانی ) شاید بسیار زیاد شود و شما باید با این موضوع موافقت کرده باشید.
  5. قبل از طراحی سایت دانلود حتمأ در فکر باشید چه سیستم مدیریت محتوایی میتواند در این امر به شما کمک کند برای طراحی سایت دانلود نسبت به همان سیستم مدیریت محتوا کد نویسی کنید.
  6. لازم به ذکر است برای طراحی سایت دانلود بهتر است به صورت گروهی عمل کنید تا به صورت فردی.
  7. برای طی کردن راه درست در این مسیر از تجربه سایت های دانلود موفق در زمینه خود درس بگیرید.
  8. سعی کنید از قوانین سئو در ارائه مطالب خود استفاده کنید.
  9. اهداف، سرمایه و قدرت خود را قبل از شروع طراحی سایت دانلود بررسی کنید.
  10. سعی کنید هر فایل را به صورت آرشیو، دسته ای با تمامی نسخه ها برای دانلود قرار دهید.

نویسنده : مهندس پدرام کامیاب راد / کامیاب / پدرام کامیاب را