راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس | افزونه EmbedPress | افزودن نقشه گوگل در وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

آموزش

امروز میخواهم راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس را خدمت شما معرفی کنم . با استفاده از افزونه ای که در این مطلب نام برده میشود شما تنها نیاز است تا آدرس مربوط به نقشه گوگل خود را در وردپرس وارد و نقشه خروجی را از آن دریافت نمائید ! برای دریافت توضیحات بیشتر میتوانید به ادامه مطلب مراجعه کنید .

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

بر اساس محاسبات انجام شده نقشه گوگل راحت ترین و پر استفاده ترین سرویس نقشه در دنیا است . نقشه گوگل فقط یک نقشه نیست بلکه میلیون ها نفر در دنیا با استفاده از این سرویس اطلاعات مربوط به موقعیت خود را دریافت میکنند .

 

آموزش نمایش ساده نقشه گوگل در وردپرس

اولین کار این است که افزونه EmbedPress را نصب و فعال میکنید . پس از نصب و فعال سازی به نقشه گوگل رفته و مکان خود را بر روی نقشه مشخص کنید :

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

پس از مشخص کردن موقعیت خود بر روی نقشه کافی است تا لینک آن را به دست آورید .

راه راحت این است که آدرس را در نوار آدرس مرورگر خود تغییر دهید ، شما همچنین میتوانید لینک را از قسمت اشتراک گذاری نقشه گوگل دریافت کنید :

پس از کپی کردن کافی است به نوشته یا برگه خود رفته و سپس آدرس را کپی کنید ، توجه کنید که ویرایشگر بر روی دیداری تنظیم شده باشد ، مانند تصویر زیر :

 

پس از آن شما دکمه ای مشاهده خواهید کرد :

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

راحت ترین نقشه گوگل برای وردپرس

سپس نقشه در سایت شما قابل مشاهده خواهد بود!

 

براحتی میتوانید مطلب را در سایت خود منتشر کنید . امیدوارم که از این مطلب آموزشی معرفی افزونه وردپرس استفاده کافی را برده باشید .

نسخه 2.1.0
پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

iwmf