با سلام خدمت شما کاربران عزیز . امروز مطلبی تحت عنوان دروغ 13 yoast رو براتون آماده کردیم . همونطور که میدونید Yoast معروف ترین مجموعه است که افزونه سئو وردپرس رو منتشر میکند . برای اینکه این مطلب رو بخونید میتونید ادامه مطلب رو بخونید .

دروغ 13 Yoast

اگر یادتون باشه ما در روز 13 فروردین مطلبی تحت عنوان فیلتر تلگرام در کانال تلگرامی آی وحید منتشر کردیم که البته در انتهای اون خبر گفتیم که این خبر دروغ 13 ما است . اگر این خبر رو نخوندید پیشنهاد میکنم مطلب زیر رو بخونید :

‼خبر فوری ‼
به گزارش خبرگزاری جام جم و به نقل از یکی از آشنایان ریاست جمهوری تلگرام در ساعات پایانی روز 13 فروردین فیلتر خواهد شد .

بر اساس گفته های این شخص که خواسته نامش فاش نشود تلگرام به دلیل اینکه به شرایط و قوانین ایران پایبند نبوده و همچنین برای افزایش ترافیک ( و البته دسترسی سریعتر به اطلاعات کاربران!) پیام رسان های بومی در واپسین ساعات روز 13 فروردین به صورت دائم فیلتر خواهد شد .
در پایان این خبر آمده که این خبر مربوط به دروغ 13 بوده و صحتی ندارد ، پس تا میتوانید از تلگرام لذت ببرید . ??

ما این مطلب رو در کانال تلگراممون گفته بودیم .

علاوه بر آن مطلبی مبنی بر افزونه حقیقت یاب yoast رو مطرح کردیم . در تاریخ 14 فروردین منتشر کردیم . اما بخاطر برنامه ریزی مربوط به مطالب نتونستیم بعد از اون درباره اش صحبت کنیم .

این افزونه حقیقت سنج مانند مطلب منتشر شده در کانال تلگرامی ما دروغ 13 معروف خارجی هاست ! همچین چیزی اصلا صحت ندارد و شما هم نمیتوانید حقیقت مطلب منتشر شده در دنیای وب را با یک افزونه بسنجید .

جالب اینجا بود که متاسفانه هیچ کاربری این موضوع رو عنوان نکرده بود . حالا ممکنه اصلا اون رو تست نکردند یا اینکه اصلا مطلب رو نخوندند . فقط نگاهی ساده به مطلب انداختند . همه سعی ما ارائه یک بلاگ بسیار عالی برای کاربران بسیار عالی ایران و آی وحید هست چون ارزش شما خیلی بالاتر از این چیزاست . اما باز نیاز داریم تا شما هم ما رو در این امر کمک کنید .