سلام لحظه هاتون شاد . اسکریپتی که امروز براتون قرار میدم ماله وبسایت شخصی خودم هست و قطعا اگر بخواد فروشی باشه به قیمت های بالایی میفروشن . اما می تونید از آی وحید به صورت رایگان دانلود کنید و خوشحال باشید که هزینه صرف این موضوع نکردید . اسکریپت پرداخت آنلاین بانک ملت که لازمه از شرکت به پرداخت ترمینال رو دریافت کنید و بعد با چند ثانیه وقت گذاشتن یه سیستم پرداخت شخصی برای خودتون بسازید . آموزش استفاده و نصب رو در ادامه مطلب می تونید بخونید .

 دانلود اسکریپت پرداخت آنلاین بانک ملت

آموزش استفاده :

1. بعد از آپلود فایل ها ابتدا یک دیتابیس ساخته و اطلاعات آن را در فایل زیر وارد کنید :

Admin/php/config.php

سپس فایل database را که به نام mellat.sql در فایل ها موجود می باشد در دیتابیس ساخته شده import کنید . برای import وارد بخش phpMyAdmin هاست شوید و در ستون کناری دیتابیسی که در مرحله قبل ساختید را انتخاب کنید . سپس از منو بالا گزینه import را انتخاب کنید . در صفحه جدید بر روی دکمه Browse کلیک کنید و فایل mellat.sql را انتخاب کنید ، سپس بر روی Go کلیک کنید تا مرحله درون ریزی انجام شود .

 

مشخصات گرفته شده از به پرداخت که مربوط به ترمینال شماست را در فایل زیر وارد کنید و به جایی عددهای 1111 قرار دهید :

Admin/php/banks/bank.mellat.php

و درون فایل های public.js و send.php آدرس محل نصب را قرار دهید .

 

در مرحله آخر برای وروود به ادمین از طریق لینک زیر و مشخصات زیر وارد شوید :

 

http://www.Domain.com/admin

نام کاربری قسمت مدیریت : ivahid
پسورد قسمت مدیریت : ivahid

 

اگر اروری دریافت کردید ابتدا از طریق بانک ملت بخواید که تست کنند اصلا دیتا به سمت بانک فرستاده میشه یا خیر اگر بانک تایید کرد که مشکلی نیست در قسمت نظرات مشکلاتتون رو مطرح کنید تا در خدمت شما باشم جهت پاسخگویی