ایده طراحی وب سایت | قسمت دوم ایده ها

هر نوع سایت و ارائه خدمات که فکر کنیم تا به امروز توسط پارسی زبانان و یا افراد خارج از کشور پیاده سازی شده است و پیدا کردن ایده جدید و کسب درآمد کمی دشوار شده است و ما سعی می کنیم ایده طراحی وب سایت های نرمال و معمولی را به شما پیش نهاد کنیم .در بخش قبلی ایده طراحی وب سایت 15 ایده را ذکر کردیم و توضیحات کوتاهی راجع به آنها ارائه کردیم ، امیدوارم به کارتون اومده باشه. تو ایده طراحی وب سایت قسمت دوم می خواهیم 15 ایده ایده طراحی وب سایت دیگر را برای شما ذکر کنیم  پس با ما همراه باشید. شاید هیچ کدوم از این ایده های طراحی وب سایت شما را جذب نکنه اما شما می توانید این ایده ها را تکمیل تر و یا از دو ایده در یک سایت استفاده کنید و ایده جدیدتری بسازید .

1. وب سایت بهترین ها : سایتی که در آن به بهترین های هر رشته یا هر زمینه ایی می پردازید. نمونه سایت تاپ ترین ها

2. وب سایت از دست دادن وزن : وبلاگی که در ان تجربیات کم کردن وزن را برای دیگران ارائه می دهید.

3. وب آموزش مهارت : آموزش مهارت هایی که دارید به دیگران و آموزش های دیگران به …

4. وب سایت آموزش کودکان : سایت های اموزشی در حال حاضر زیاد هست ولی شما می توانید سایتی آموزشی برای کودکان ایجاد کنید.

5. وب سایت عروسی زوجین : سایتی که در ان زوجین می توانند مراسم و عکس هایی از لحضات عروسی هایشان را در ان به اشتراک بگذارند.

6. وب سایت کارت : سایتی که در آن کارت های عروسی ، کاره های بازی و غیره را جمع اوری می کنید.

7. وب سایت راهنمای حرفه ایی : سایتی که در آن به دیگران کمک می کنید تا در رشته ایی خاص مهارت یابند . مثلا کتاب های الکترونیکی ارئه دهید.

ایده طراحی وب سایت8. وب سایت آواز : سایتی بسازید که در ان آواز های شما برای طرفداران قرار بگیرد.

9. وب سایت نظرسنجی : وب سایتی مرجع برای قرار دادن نظرسنجی و ارائه نتایج کاربران .

10. وب سایت مقایسه محصولات و خدمات : این ایده طراحی وب سایت را من دوست داشتم ولی زمان کافی برای پیاده سازی ندارم ، شما می توانید در این نوع سایت خدمات ، محصولات ، طراحی ها و هر چیز دیگری را با هم مقایسه کنید.

11. طراحی وب سایت اینفوگرافیک : اینفوگرافیک چی هست ؟ ساخت وب سایتی که در ان اینفوگرافیک های حرفه ایی قرار دهید.

12. وب سایت فهرست منابع : ایجاد یک سایت کامل از منابع به چیزهای دیگر. به دست آوردن ترافیک عظیم و رتبه بالا در موتورهای جستجو.

13. وب سایت اوریگامی : در طراحی وب سایت اوریگامی شما آموزش نمونه کار و تمام چیزهای که به اوریگامی مربوط هستند را برای علاقه مندان قرار می دهید.

14. وب سایت تاریخجه :  در این نو وب سایت شما می توانید تارخچه ایی از شرکت ها و برند های مختلف را قرار دهید.

15. وب سایت عیب یاب : لطفا شخصی بانی این نوع سایت شود. سایتی که در آن با هزینه کمی به افرادی که دچار مشکل در سایت خود هستند کمک کنند.

امیدوارم از بخش دوم ایده طراحی وب سایت هم لذت برده باشید و روزی از این ایده ها استفاده کنید تا دیر نشده . در صورتی که استفاده کردید ما را هم از طریق نظر دهی با خبر کنید. ایده طراحی وب سایت بخش سوم نیز دارد که بزودی قرار می دهیم پس منتظر باشید و ما را با نظرات خود خوشحال کنید.