با سلام خدمت شما عزیزان ، امروز براتون آموزش رفع خطای 429 در وردپرس  رو آماده کردم که امیدوارم از این مطلب خوشتون بیاد و اگر بهش برخوردید بتونید اون رو حلش کنید . این خطا عبارت کاملش too many requests هست که زمانی که درخواست های زیادی از سمت مشتری ارسال میشه در نهایت سرور به مشتری خطای 429 رو نشون میده . برای حل این مشکل توصیه میشه این مطلب آموزش رفع خطای 429 در وردپرس رو حتما مطالعه کنید .

آموزش رفع خطای 429 در وردپرس

همانطور که خدمتتون عرض کردم خطای 429 در مواقعی رخ میدهد که مشتری درخواست های زیادی را به سرور ارسال کند . تقریبا چیزی مانند حملات DDos میباشد که سرور برای رفع مشکل خطای 429 را به مشتری برمیگرداند .

آموزش رفع خطای 429 در وردپرس
آموزش رفع خطای 429 در وردپرس

بعضی اوقات مشکل از خود سایت هست و اختلالی در کار باعث این مورد شده است . حالا بگذارید روش های حل مشکل خطای 429 رو خدمتتون عرض کنم .

آموزش رفع خطای 429 در وردپرس :

این خطا میتواند توسط چند عامل ایجاد شود .

پیدا کردن و غیر فعال کردن افزونه دارای مشکل 

بعضی اوقات مشکل از سمت افزونه های شما میباشد که یکی از آنها باعث تداخل در عملکرد درست سایت شما میشود . برای رفع این مشکل میتوانید به صفحه افزونه ها رفته ، همگی افزونه هارا انتخاب و غیر فعال کنید .

آموزش رفع خطای 429 در وردپرس
آموزش رفع خطای 429 در وردپرس

اگر شما دسترسی به پنل مدیریت ندارید پیشنهاد میشود مطلب قبلی ما تحت عنوان غیر فعال کردن افزونه بدون دسترسی به مدیریت را مطالعه کنید . در صورتی که این کار مشکل شما را حل نکرد ممکن است مشکل از سمت قالب شما باشد .

تغییر قالب سایت به قالب پیشفرض وردپرس

بعضی  اوقات مشکل از قالب سایت و کدهای درون آن میباشد که باعث ارسال درخواست زیاد به سمت سرور میشود . اگر دیدید مشکل شما با این کار حل شد میتوانید قالب دیگری بر روی وب سایت خود تست کنید و البته در صورت توانایی به دنبال کد مشکل دار در قالب خود بگردید و آن را اصلاح کنید .

درخواست از پشتیبان هاستتان

در بسیاری از اوقات بعضی از سرویس های سوم شخص میخواهند به وب سایت شما وصل شوند مانند خزنده ها و یا سرویس های گوگل . برای مثال اگر شما در سرچ کنسول گوگل خود خطا مشاهده میکنید پیشنهاد میشود این مشکل را با پشتیبان هاست خود در میان بگذارید تا موارد را بررسی کند . همچنین در موارد دیگر نیز میتوانید از پشتیبان خود درخواست رفع مشکل کنید .

امیدواریم که از این آموزش نیز استفاده کامل برده باشید . خوشحال میشیم که نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا ما هم برای ارائه دادن خدمات بهتر به شما تلاش کنیم .