آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس – قسمت یازدهم

آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس – قسمت یازدهم

آموزش

سلام به دوستان عزیز و گلم در آی وحید

کم کم توی این آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس داریم به پایان نزدیک میشیم ، کل قسمت ها 14 تا بوده که الان قسمت یازدهم هستیم ، امیدواریم تا این جای کار راضی بوده باشید ، خب میریم سراغ این قسمت از آموزش و رفع یکی از ایرادات شایع وردپرس که توی این دو سال اخیر ممکنه برای بعضی از عزیزان دردسر ساز شده باشه

 

آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس - قسمت یازدهم

 

آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس – قسمت یازدهم

حل مشکل آپلود تصاویر در وردپرس

ممکن است برای شما این مشکل به وجود آمده باشد که تصاویر آپلودی شما با خطا مواجه شود ، مانند همین تصویر خطای زیر که در وردپرس انگلیسی برای شما آورده ایم :

آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس - قسمت یازدهم

 

 

این خطا نشان میدهد که اتصال به پوشه ی تصاویر و آپلودی شما قطع شده است و ممکن است قابل نوشتن نباشد ، حال ما باید چه کار کنیم ؟

این مشکل عمدتا از سطح دسترسی پوشه upload میباشد، برای تصحیح سطح دسترسی این پوشه شما نیاز به ورود به هاست و یا اتصال به وسیله برنامه اف تی پی دارید ، بعد از این که به هاست وارد شدید در قسمت فایل منیجر و پوشه wp-content  و upload  رفته و سطح دسترسی پوشه را روی 744 قرار دهید به این معنی که شما دسترسی تمامی کارها را دارید ولی بازدید کنندگان شما فقط قابلیت read ( خواندن ) فایل های شما را دارند و البته تنظیم میکنید که فقط روی همین پوشه این دسترسی اعمال شود .

کار شما تمام است فقط کافیه یک بار دیگه وارد پنل مدیریت وردپرس خودتان شوید و اقدام به آپلود تصاویر کنید . امیدواریم که مشکل شما با انجام این کار برطرف شده باشد

تا قسمت دیگر از آموزش رفع خطاهای شایع در وردپرس خدانگهدار

پسورد فایل www.ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421