آموزش حذف صحیح افزونه وردپرس –  قسمت اول

آموزش حذف صحیح افزونه وردپرس – قسمت اول

آموزش

با سلام خدمت دوستان عزیز ، در خدمت شما هستیم با آموزش حذف صحیح افزونه وردپرس . اولین باری که شما وردپرس رو نصب میکنید به احتمال 99% اولین کاری که بعد از آن انجام میدهید نصب یک افزونه است . همینطور که کار شما با سایتتون بیشتر میشه و مهارت های کاری شما افزایش می یابد متوجه میشوید که کدام افزونه مناسب کار شما در وردپرس نیست . حالا میخواهیم به شما آموزش حذف صحیح افزونه وردپرس رو بدهیم پس در ادامه ی مطلب همراه با ما باشید .

آموزش حذف صحیح افزونه وردپرس

این مهم است که شما حتما افزونه هایی که مناسب کار شما نیستند رو غیر فعال و حذف کنید . بعضی از عزیزان این افزونه ها رو فقط غیر فعال میکنند و دیگر کاری باهاش ندارند و این خودش یک کار اشتباه است ! ما در این مطلب آموزشی به شما نشان میدهیم که چگونه یک افزونه را به صورت کامل و صحیح از وب سایت وردپرسی خود حذف نمائید .

چرا باید یک افزونه به صورت کامل از وردپرس حذف شود ؟

هزاران افزونه برای وردپرس در دسترس میباشد ، و شما میتوانید به راحتی هر کدام از آنها را که خواستید بر روی سایت خودتان نصب کنید .البته ، این نکته هم مهم است که افزونه های بی مورد که برای شما کارایی ندارند را حذف کنید .افزونه های وردپرس مانند نرم افزارهایی هستند که شما بر روی سایت خودتان نصب کرده اید .آنها یک دسترسی برای کنترل سایت شما ارائه میدهند با این حال که نویسندگان افزونه ها سعی در امنیت افزونه ها میکنند ، تاریخ به ما نشان میدهد که چه اشتباهاتی در طول زمان های متفاوت صورت گرفته است .این بدین معنی است که افزونه هایی هم که حتی در سایت شما استفاده نمیشوند ( غیر فعال هستند ) نیز پتانسیل مسئولیت آفرینی برای سایتتان رو دارند .

نگهداری فایل های غیر ضروری در سایتتان باعث افزایش حجم بک آپ وردپرس نیز میشود . یعنی دانلود و ریستور کردن بک آپ نیز خودش وقت بیشتری رو میگیره . شما میتونین افزونه های خیلی زیادی رو نصب کنین اما افزونه هایی که مورد نیازتون نیست رو باید به صورت صحیح و مجددا تاکید میکنم “صحیح” از وب سایت خودتان حذف کنید . ان شاء الله در قسمت بعدی  مطلب آموزش حذف صحیح افزونه وردپرس در مورد جزئیات کار به صورت کامل خدمتتان توضیح خواهم داد .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • ابرقویی
    17 فروردین 1395

    واقعا خوب بود
    امروزه چون مردم وقت ندارن میرن و همین که فولدر افزونه را پاک میکنن کفر میکنم کافیه ولی معلومه شما کارتون درست هست

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی