درخواست پیش فاکتور

۵۵ نکته مفید در وردپرس – اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ۵ دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

با سلام خدمت کاربران عزیز ، بعد از گذشت چند روز عدم فعالیت با دست پر به سراغ شما عزیزان برگشتیم . امروز مطلب ۵۵ نکته مفید در وردپرس با قسمت اول آن و گفتن چند نکته ابتدایی آن شروع میکنیم . وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب میان کاربران است که دارای سئو بسیار مفیدی است و میتوان بیشترین مانور را روی آن داد . پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

۵۵ نکته مفید در وردپرس

۱- استفاده از صفحه اصلی سفارشی

به صورت پیشفرض ، وردپرس آخرین مطالب بلاگ را در صفحه اصلی نمایش میدهد ، شما میتوانید آن را را تغییر دهید و صفحه خانه سفارشی شده خود را در سایت قرار دهید .

اولین کاری که نیاز است انجام دهید این است که یک صفحه برای خود ایجاد کنید ، شما میتوانید نام این صفحه را صفحه اصلی یا خانه بگذارید ، در کنار این میتوانید صفحه ای ایجاد کنید به نام بلاگ . همچنین میتوانید صفحه خانه سفارشی درست کنید ، برای اینکه این صفحه را ایجاد کنید در ابتدای صفحه کد زیر را قرار دهید .

 

 

این فایل را با نام custom-homepage.php در پوشه قالب خود در هاستتان آپلود کنید . سپس برای اینکه از این صفحه در قالب برگه خود استفاده کنید در صفحه ی ایجاد برگه ، در نوار کناری سمت چپ نوع قالب برگه را صفحه اصلی سفارشی خود را انتخاب کنید .

 

55 نکته مفید در وردپرس - اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

۵۵ نکته مفید در وردپرس – اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

 

پس از ایجاد صفحه های مورد نیاز در قسمت تنظیمات ، گزینه خواندن ، صفحه ابتدایی و صفحه مطلب را انتخاب کنید .

 

55 نکته مفید در وردپرس - اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

۵۵ نکته مفید در وردپرس – اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

 

ما در این مطلب تنها یک نکته را برای شما بازگو کرده ایم . سعی میکنیم در مطالب بعدی نکات بیشتری برای شما بازگو کنیم تا تمام موارد را فرا بگیریم ، همچنین از شما کاربران عزیز آی وحید این درخواست را میکنیم تا تمام مواردی که مورد نیاز است را اعلام کنیم تا بر اساس نیاز شما نیز مطالب و آموزش های جدید را قرار دهیم .

 
بیژن۲۸/۰۲/۱۳۹۶پاسخ دهید

بسیار عالی

امین۲۲/۰۳/۱۳۹۶پاسخ دهید

خسته نباشید!!

خیلثی خوب بود .

سرعت لود سایت چجور ببریم بالا

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme