۵۵ نکته مفید در وردپرس – اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • 392 نفر
  • ۵ دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

با سلام خدمت کاربران عزیز ، بعد از گذشت چند روز عدم فعالیت با دست پر به سراغ شما عزیزان برگشتیم . امروز مطلب ۵۵ نکته مفید در وردپرس با قسمت اول آن و گفتن چند نکته ابتدایی آن شروع میکنیم . وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب میان کاربران است که دارای سئو بسیار مفیدی است و میتوان بیشترین مانور را روی آن داد . پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

۵۵ نکته مفید در وردپرس

۱- استفاده از صفحه اصلی سفارشی

به صورت پیشفرض ، وردپرس آخرین مطالب بلاگ را در صفحه اصلی نمایش میدهد ، شما میتوانید آن را را تغییر دهید و صفحه خانه سفارشی شده خود را در سایت قرار دهید .

اولین کاری که نیاز است انجام دهید این است که یک صفحه برای خود ایجاد کنید ، شما میتوانید نام این صفحه را صفحه اصلی یا خانه بگذارید ، در کنار این میتوانید صفحه ای ایجاد کنید به نام بلاگ . همچنین میتوانید صفحه خانه سفارشی درست کنید ، برای اینکه این صفحه را ایجاد کنید در ابتدای صفحه کد زیر را قرار دهید .

 

 

این فایل را با نام custom-homepage.php در پوشه قالب خود در هاستتان آپلود کنید . سپس برای اینکه از این صفحه در قالب برگه خود استفاده کنید در صفحه ی ایجاد برگه ، در نوار کناری سمت چپ نوع قالب برگه را صفحه اصلی سفارشی خود را انتخاب کنید .

 

55 نکته مفید در وردپرس - اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

۵۵ نکته مفید در وردپرس – اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

 

پس از ایجاد صفحه های مورد نیاز در قسمت تنظیمات ، گزینه خواندن ، صفحه ابتدایی و صفحه مطلب را انتخاب کنید .

 

55 نکته مفید در وردپرس - اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

۵۵ نکته مفید در وردپرس – اختصاصی آی وحید (قسمت اول)

 

ما در این مطلب تنها یک نکته را برای شما بازگو کرده ایم . سعی میکنیم در مطالب بعدی نکات بیشتری برای شما بازگو کنیم تا تمام موارد را فرا بگیریم ، همچنین از شما کاربران عزیز آی وحید این درخواست را میکنیم تا تمام مواردی که مورد نیاز است را اعلام کنیم تا بر اساس نیاز شما نیز مطالب و آموزش های جدید را قرار دهیم .

 
بیژن ۲۸/۰۲/۱۳۹۶ پاسخ دهید

بسیار عالی

امین ۲۲/۰۳/۱۳۹۶ پاسخ دهید

خسته نباشید!!

خیلثی خوب بود .

new-song ۸/۰۴/۱۳۹۶ پاسخ دهید

سرعت لود سایت چجور ببریم بالا

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان