درخواست پیش فاکتور

۲۵ نمونه لوگوی آموزشی

  • 26 دی 1393
  • 2 دیدگاه
  • میلاد شاهی

 

25-education-logo-ivahid.com

25 نمونه لوگوی آموزشی

با عرض سلام خدمت شما کاربران گرامی، امروز و در این ساعت از آی وحید برای شما 25 نمونه لوگوی آموزشی که در سطح دنیا مطرح هستند(از نظر طراحی) برای شما آماده کردیم. این 25 نمونه لوگوی آموزشی برای طراحان داخلی یه پست مفید می باشد تا خود را در سطح جهانی با طراح های برتر دنیا که حرف اول را در طراحی و خلاقیت می زنند، مقایسه کنند.اول از همه تصویر 25 نمونه لوگوی آموزشی رو براتون آماده کردم به همراه یه لینک در سایتهایی مانند dribble و یا سایتهای رسمی مرکز آموزشی مربوط به خود اون لوگو. خوب اگر شما طراح حرفه ای هستید پس حتما میدونید که طراحی برای خودش اصولی داره و لوگوی های آموزشی و تحصیلی برای خودشون قوانینی دارند و هر شیپ و علامت و حتی نوع فونت هم در طراحی بیان گر یک معنا هست که در پس این علامت ها و متن و فونت ها همه دست به دست هم دادن و یک لوگو را به وجود می آوردند که یک معنای واحد میدهد که معمولا با هدف و یا شعار و یا نام آن مرکز آموزشی / تحصیلی مرتبط هست.

کاربر گرامی نه تنها شما بلکه ما هم میدونم لوگو ها یک نوع نیستند و انواعی دارند مثلا متنی – متنی / گرافیکی – گرافیکی و یا حتی از نظر رنگ بندی مثلا تک رنگی – چند رنگی و….(البته زیاد در مورد انواع لوگو بلد نیستیم اما چندین پست در قوانین طراحی و انواع لوگو منتشر خواهیم کرد!).

خوب میریم به سراغ اولین لوگو:

1. Branding Urban Stem

Branding-Urban-Stem

2. Branding Akira Education

Branding-Akira-Education

3. Early Childhood Education Lucca

Early-Childhood-Education-Lucca

4. English Achiever

English-Achiever

5. Grade Focus

Grade-Focus

6. ARC Brand Indentity

ARC-Brand-Indentity

خوب تا اینجا لوگوهای گوناگونی که برای مراکز آموزشی خلق شده بود رو براتون معرفی کردیم. حالا در ادامه سراغ لوگوهایی میریم که از کتاب (معروف ترین وسیله آموزش) به عنوان آیکن و یا لوگو و یا به هر نوع و عنوانی در لوگو مرکز آموزشی / تحصیلی از اون استفاده شده است. بنابراین در ادامه این پست نیز با آی وحید همراه باشید:

7. Cactus College Wip

Cactus-College-Wip

8. Children’s Digital Library Logo Concept

Childrens-Digital-Library-Logo-Concept

9. Coding Book

Coding-Book

10. Education Idea

Education-Idea

11. Education Mark

Education-Mark

12. Knowledge

Knowledge

13. Priming

Priming

14. Story Brooke

Story-Brooke

15. N.O.T.E

N.O.T.E

16. AOSF

AOSF

خوب از این جا به بعد هم لوگوهایی رو براتون منتشر میکنیم که از آیکن های مدارک آکادمیک یا همون فارغ التحصیلی مانند کلاه فارغ التحصیلی رو در طراحی و خلق لوگوهای استفاده شده است. بنابراین باز هم با من همراه باشید:

17. PACE Logo Design

PACE-Logo-Design

18. WHC Training Visual Identity

WHC-Training-Visual-Identity

یه لوگو هم براتون آماده کردم که در اون از جغد به عنوان آیکن اصلی در لوگوی طراحی شده استفاده شده است. جغد نشانه باهوش بودن هست و از این رو برای مراکز آموزشی / تحصیلی خاص مانند مدارس استعدادهای درخشان(تیزهوشان) و یا موسسات درجه یک کشوری که شرایط خاصی برای ورود دارند میتوان استفاده کرد بنابراین شما به عنوان طراح و گرافیست میتوانید برای مشتریان تون از این طرح و ایده استفاده کنید. اینم لوگویی که دو سطر توضیحش دادم:

Hugos-Book-Club

خوب تا اینجا لوگوهایی که معرفی کردیم همگی از یه طرح و یا قانون خاصی تبعیت میکردند اما از اینجا به بعد لوگوهای گوناگون و مختلفی رو براتون معرفی میکنیم که قانون خاصی ندارن و به صورت تصادفی براتون آماده کردیم.

20. Apple Dash 2013

Apple-Dash-2013

21. Bholaram Educational

Bholaram-Educational

22. Éducatours 2

Éducatours-2

23. iHuman – Masterclasses

iHuman-Masterclasses

24. NMIMS UNIVERSITY

NMIMS-UNIVERSITY

25. Studyworld

Studyworld

خوب اینم از 25 لوگویی که خدمتتون فرموده بودم. امیدوارم مفید واقع شده باشه. هم چنین در نظر داشته باشین میتوانید با نظرات خود ما را در منتشر کردن پست های باب میل شما راهنمایی کنید.

با تشکر – آی وحید

 
امتیاز شما به این پست
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
6 رای : 3٫17 از 5

با عرض خسته نباشید وحید جان اینکه نوشتی (خدمتتون فرموده بودم) به نظرت یکم خود بزرگ بینی نیست ؟؟؟

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme