درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

۱۱ راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم

  • ۱۰ دی ۱۳۹۴
  • 814 نفر
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

۱۱ راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم

۱۱ راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم . قسمت اول ۱۱ راه افزایش نظرات مطالب سایت چند روز پیش گفته شد و اکنون نوبت قسمت دوم است ، جایی که دیگر راه های افزایش نظرات باید گفته شود ، در قسمت قبل بر روی راه های گرفتن هاست بهتر برای سایتتان – استفاده از مدیریت نظرات با کپتچا – به کاربرانتان اجازه اشتراک در نظرات را دهید  و هشدار به کاربر در هنگام پاسخ به نظراتشان صحبت کردیم. اکنون میرویم سراغ بقیه موارد …

 

عکس 11 راه افزایش نظرات مطالب سایت

۵- نمایش جدیدترین نظرات در ابتدا

به صورت پیشفرض وردپرس جدیدترین نظرات را در انتها نمایش میدهد ، حالا اگه شما تعداد زیادی نظر داشته باشید ، بازدیدکننده شما باید سایت رو اسکرول کنه به سمت پایین و خیلی سردرگم بشه ، شاید بی حوصلگی کنه و کلا از سایت شما بره !

 

عکس راه افزایش نظرات مطالب سایت

 

تغییرات در این قسمت به راحتی در پنل تنظیمات وردپرس شما قابل انجام است ، فقط کافی است که از قسمت پیشخوان خودتان در وردپرس ، گزینه ی نظرات که در زیر مجموعه ی گزینه تنظیمات است را انتخاب کنید . قسمتی در همان تنظیمات شما و بخش دیگر تنظیمات وجود دارد که نوشته است : نظرات باید با (جدیدترین/قدیمی ترین ) نظرات در بالای نظرات نمایش داده شود ، در حالت پیشفرض این گزینه روی قدیمی ترین تنظیم شده است که شما کافی است آن را به جدیدترین تغییر دهید . تصویر زیر نشان دهنده ی وردپرس انگلیسی است اما وردپرس فارسی هم به همین صورت میباشد .

 

11 راه افزایش نظرات مطالب سایت

۱۱ راه افزایش نظرات مطالب سایت

 

۶- نظرات را برای نوشته های قدیمی فعال کنید .

اکر افرادی که صاحب بلاگ از سیستم وردپرس هستند نظرات را برای نوشته های قدیمی خود غیر قعال یا به اصطلاح خاموش میکنند . این کار ممکن است اثر منفی در تعداد نظرات مطالب شما داشته باشد .

شما میتوانید در همان قسمت تنظیمات نظرات در پیشخوان وردپرسی خود گزینه بستن خودکار نظرات برای مطالب قدیمی تر از ** روز را غیر فعال کنید .

به تصویر زیر توجه کنید :

11 راه افزایش نظرات مطالب سایت

۱۱ راه افزایش نظرات مطالب سایت – قسمت دوم

 

امیدواریم که از این قسمت نیز استفاده برده باشید . ۵ راه بعدی رو ان شاءالله در قسمت بعدی برایتان توضیح خواهیم داد .

 

 
توصیه نویسنده به شما :

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان