درخواست پیش فاکتور

چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟ – قسمت دوم

  • ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
  • ۲ دیدگاه
  • مجید عابد
چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟ – قسمت دوم

مطلب قبلی قسمت اول چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد بود و اکنون میخواهیم به ادامه ی توضیحات درمورد سایت بپردازیم . بحث و صحبت ها در مورد سایت های دانلودی و خبری میباشد ، چون سایت های فروشگاهی بحثشان از سایت های معمولی جدا است . این سایت ها منبع درآمد خود را بر اساس فروش خود دارند اما آنها نیز باید موارد سئو را انجام دهند .

چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟

همانطور که در مطلب قبلی اشاره شد کار سئو ، یک کار ادامه دار و مداوم میباشد ، هیچ کس نمیتواند اعلام کند که کار سئو یک عملیات یک باره و مدت کوتاه میباشد . در زمانی که سایت شما بعد از چندین ماه عملیات سئو به موفقیت در این زمینه برسد ، میتوانید در مورد تبلیغات فکر کنید . تعداد بالای روزانه بالاتر از ۱۰۰۰ بازدید حداقل میتواند شامل یک تبلیغات خوب شود ، سایت هایی هستند که میتوانند رتبه ی سایت و آمار و بازدید سایت شما را نشان دهند . سایت آلکسا و گوگل آنالیز دو سایت بسیار خوب برای نمایش آمار سایت شما میباشد ، البته الکسا را بیشتر بر روی رتبه سایت و ورودی های آن مشاهده میکنند اما گوگل آنالیز یک سایت کامل برای تحلیل و بررسی سایت شما میباشد .

روش های تبلیغات فقط به قرار دادن بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات متنی محدود نمیشود . روش های دیگری نیز است که به آنها اشاره خواهیم کرد :

  • قراردادن تبلیغات پاپ آپ : بعضی از سایت ها هستند که تبلیغات پاپ آپ استفاده میکنند ، البته من شخصا خودم از این روش خوشم نمی آید . چون خودم رو به جای بازدیدکنندگان میگذارم ، شما فرض کنید وارد یک سایت شدید میخواهید یک فایل را دانلود کنید و یا مطلبی که پس از جستجو در گوگل آن را پیدا کرده اید به صورت کامل مطالعه کنید . چه حالی میشوید وقتی یک برای کلیک کردن بر روی یک لینک مطلب ۱۰ صفحه پاپ آپ برای شما باز شود !
  • استفاده از تبلیغات AdSense : این سرویسی از گوگل میباشد که بسیار کاربردی و هدفمند بسته به موارد مورد علاقه ی کاربر  تبلیغات را به وی نمایش میدهد . اما این روش مشکلی دارد که شما نمیتوانید از آن استفاده کنید تنها در صورتی که در خارج از کشور ساکن باشید !
  • استفاده از سیستم های تبلیغات کلیکی همانند روش گوگل و تبلیغات بنری میباشد اما با این تفاوت که شما در یک سایتی که این تبلیغات را به شما ارائه میدهد عضو میشوید و سپس تبلیغات آن سیستم را بر روی سایت خود به صورت کد مشخص قرار میدهید ؛ این تبلیغات میتواند ثابت و یا متغیر باشد اما به هوشمندی گوگل نیست .
  • قرار دادن محصولات خرید پستی فروشگاه های اینترنتی و بازاریابی برای آنها نیز یکی دیگر از روش های کسب درآمد از وب سایت است که بر اساس محصولات فروخته شده به شما درصدی تعلق میگیرد .
  • روش های دیگری نیز وجود دارد که میتوانید از آنها ایده بگیرید ، دست به کسب و کارهای بزرگ بزنید اما این چند روش گفته شده تعدادی از روش های متداول بین افراد تازه کار میباشد که در زمینه برنامه نویسی و موارد دیگر هیچ تجربه ای نداشته اند .

امیدواریم که از این مطلب  چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد  لذت و استفاده کافی را برده باشید.

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی امتیاز شما به مقاله !؟
نوید۱۰/۰۳/۱۳۹۵پاسخ دهید

سلام
یه سوال داشتم
ایا اگر یه وبمستر در داخل سایتش تبلیغات پاپ اپ قرار بده برای سایتش امتیاز منفی از سمت گوگل به دنبال نداره
کلا یعنی باعث کاهش رنک اون سایت نمیشه
مورد بعدی که عرض کنم
اگر من تازه یه وب سایت بزنم و بازدیدی نداشته باشم
و بخوام پاپ اپ بخرم برای سایتم تا یکمی بازدید کننده کسب کنم و رنک الکسا بکشه پایین
ایا اینم تاثیر منفی رو سایت نداره؟
چون میانگین زمانی که کاربرا تو سایت هستن رو میاره پاین پس احتمالا تاثیرش بده ؟
منتظر پاسخ…

دکتر رنک فروشگاه قالب وردپرس تمی لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme