درخواست پیش فاکتور

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

  • 21 دی 1394
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟ یکی از سئوالاتی که مد نظر ماست این است که چگونه یک پس زمینه مناسب برای قرار دادن در سایت انتخاب کنیم و کجا جایی مناسب برای این کار میباشد ، همه ی اینها بحث هایی است که در راه اندازی سایت مورد نیاز شما میباشد و اکنون میخواهیم به شما توضیح دهیم . میتوانید ما را در ادامه مطلب دنبال کنید .

عکس چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

بیشتر قالب های وردپرس با پشتیبانی از پس زمینه تمام ، پس زمینه موازی و چند پس زمینه ای ارائه شده است . به دلیل طراحی وب سایت یکی از بازدیدکنندگان از ما درخواست کردند اگر منبعی برای یافتن تصاویر پس زمینه میشناسید به ایشان اطلاع دهیم ، در این مطلب آموزشی ما میخواهیم یافته های خود را به صورت رایگان در خدمت شما قرار دهیم .

عکس چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

تعدادی سایت وجود دارد که در آنها تصاویر زیادی با کیفیت بالا و زیبا موجود است که برای شما تصاویر پس زمینه رایگان پدید می آورند . ما در اینجا قصد معرفی 10 سایت که تصاویر زیبا را برای شما پدید می آورند داریم .

1- سایت freeimages

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

 

این سایت یک منبع عظیم از تصاویر رایگان در خدمت شما قرار میدهد که شما میتوانید با استفاده از آنها تصویری به عنوان تصویر پس زمینه سایت وردپرستان قرار دهید .

2-  StockPhotosforFree.com

stockphotosforfree

 

یک مرجع خوب برای مرورکردن تصاویر بر اساس دسته ها و جستجو کردن همین سایت بالا میباشد ، شما میتوانید تصاویر را بر اساس دسته ی آنها جستجو کنید .

 

3- Subtle Patterns

http://subtlepatterns.com

این سایت تصاویر بک گراندی به صورت پترن را در اختیار شما قرار میدهد .

subtlepatterns

 

این سایت همچنین این امکان را دارد که برای شما فایل لایه باز پترن ها را برای فروش قرار میدهد و شما میتوانید برای استفاده در فتوشاپ آنها را خریداری کنید .

4- سایت Public Domain Archive

publicdomainarchive.com

publicdomainarchive

 

همانگونه که از نام این سایت مشخص است تصاویری که در سایت های عمومی قرار داده شده است را میتوانید در این سایت مشاهده نمائید . این بدین معنی است که میتوانید تصاویر را در سایت خود استفاده کنید . تصاویر دسته بندی شده است و میتوانید بر اساس علاقه خود تصاویر را جداسازی کنید .

5- سایت  Unsplash

unsplash

 

این سایت تصاویر با کیفیت بالا و رایگان را به شما پیشنهاد میکند که شما میتوانید هرکدام را که خواستید انتخاب و در سایت خود قرار دهید . این سایت تصاویر جدید خود را هر 10 روز یکبار منتشر خواهد کرد .

 

امیدواریم که از مطلب فعلی لذت برده باشید ، 5 سایت بعدی در قسمت بعدی مطلب چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم منتشر خواهد شد .

 

 
امتیاز شما به این پست
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای : 4٫00 از 5

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme