درخواست پیش فاکتور

چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ؟ – نقد و بررسی آی وحید

  • 6 بهمن 1394
  • یک دیدگاه
  • مجید عابد
چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ؟ – نقد و بررسی آی وحید

چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ? این سوالی است که ممکن است حداقل یکبار از خودتان بپرسید ، سوال بسیاری از دوستان عزیز که شاید بگویند آیا ممکن است بتوانیم حداقل 100 هزار تومان از سایت خودمان درآمد کسب کنیم ؟ باید بگوییم بله امکانش است فقط باید راه و روش اصولی را انجام داد ، در این کار دو روش مثبت و منفی وجود دارد که درباره ی هر دو در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد .

چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ؟

شما هم میخواهید بدانید چگونه از سایت کسب درآمد کنید ؟

کلیات کار که سایت های قانونی انجام میدهند ( منظورمان از سایت های قانونی ، سایت هایی است که روش اصولی و صحیح را انجام میدهند) در ابتدا بالا بردن افزایش سایت خودشان میباشد ، این کار به چند روش و مرحله قابل انجام است :

1- تولید محتوا برای وب سایت : سایت هایی که جنبه دانلود و یا اخبار دارند بیشتر میتوانند این کار را انجام دهند ، تعداد بالای مطالب میتواند باعث بالا رفتن تعداد صفحات و لینک های ایندکس شده توسط گوگل شود .

2- بهبود سئو : مهمترین کار برای یک وب سایت این است که بر روی سئو سایت خود کار کند ، اگر شما از خودتان میپرسید که چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم پس باید قبل از آن به خودتان بگویید باید سئو سایتم را قوی تر کنم ، کار کردن بر روی سئو یک امر مادام العمر  ادامه دار میباشد ، کسی نمیتواند اعلام کند که من یک بار سئو را انجام دادم پس دیگر نیازی به انجام کارهای لازم برای سئو ندارم ، سایت هایی که روزانه درون سایت خودشان مطلب قرار میدهند باید بسیار روی این امر مهم توجه کنند . مطالب سایتتان را با دقت بنویسید ، کلمات کلیدی وب سایت و مطالب خود را با دقت انتخاب کنید . سعی کنید از کلمات جدید اما پر استفاده در مطالب خود استفاده کنید . از افزونه های مربوط در سایت خود استفاده کنید . همگی این کارها باعث بالا رفتن سئو میشود ، اگر بخواهیم درباره ی سئو صحبت کنیم باید یک کتاب 700 صفحه ای بنویسیم ، زیرا مطالب بسیار زیادی وجود دارد اما توجه کنید هرگز از استفاده از ابزارهای کمکی گوگل در این راه چشم پوشی نکنید و به خاطر بسپارید ، همانگونه که سئو خوب باعث افزایش بازدید میشود ، سئو بد نیز میتواند به سایت شما ضربه بزند .

3- تبلیغات در سایر سایت ها : اگر شما هنوز دارای بازدید کمی در وب سایت خود هستید پس میتوانید با تبلیغ در یک سایت مناسب به افزایش بازدید سایت خود کمک کنید ، سایت هایی که دارای بازدید بالا هستند ، تبلیغات در بهترین مکان ها باعث افزایش بازدید شما خواهند شد .

چگونه از وب سایتمان کسب درآمد کنیم ؟

پس از اینکه بازدیدتان بالاتر رفت میتوانید چندین کار انجام دهید :

1- دریافت تبلیغات بنری و متنی : این کار صحیح ترین و بهترین کاری است که انتخاب کلیک کردن بر روی لینک را به عهده ی کاربر میگذارد . یکی از سالم ترین تبلیغات و مهمترین روش های کسب درآمد از وب سایت شما .

امیدوارم که تا اینجا سر شما را درد نیاورده باشم ، بقیه موارد و نکته های مورد نیاز سعی میشود در مطلب بعدی قرار داده شود . از همگی شما به خاطر خواندن این مطالب سپاسگذاریم .

مشاهده قسمت بعدی ابن مقاله چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟ – قسمت دوم

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی امتیاز شما به مقاله !؟

سلام
ببخشید درسته اینجا جاش نیست ولی نیاز فوری بود ممنون میشم راهنمایی کنید
من میخوام مثل این سایتی که طراحی کردین برای صفحه دانلودش
http://madehin.org/download/?did=2225&file=0

از چه افزونه ای استفاده کردین و یا از چه کدی؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme