درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – اختصاصی آی وحید

  • ۱۰ آذر ۱۳۹۴
  • 1,509 نفر
  • ۲ دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

امروز بعد از چند روز اومدم توی سایت تا مطلب جدید بگذارم دیدم چند افزونه ی سایت پیغام برای بروز رسانی داده ، یکی از افزونه ها yoast بود و اون رو به روز کردم . بعد از آن رفتم برای نوشتن مطلب و با یک چیز جالب مواجه شدم . بله ! yoast تغییر زیادی کرده بود و تصمیم گرفتم نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast را برای شما قرار دهم . پس با ما همراه باشید.

 

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

Yoast SEO 3.0

مطالبی که براتون اینجا قرار میدم برگرفته از سایت اصلی افزونه است :

ما نسخه ۳ از yoast را منتشر کردیم ، این انتشار شامل آنالیز لحظه ای محتویات سایت ، به روز رسانی “snippet” و پیش نمایش و امکان ویرایش آن ، یک بروز رسانی برای هندل کردن دسته ها و تگ ها برای یکپارچه سازی با سایت onpage.org میباشد ، حالا میریم سراغ توضیحات مربوط به این بروز رسانی ها :

از زمانی که ساخته ی ما yoast به عنوان یک افزونه شناخته شد ، ما تا به حال انتشاری به این بزرگی نداشته بودیم ، این تغییر مربوط میشه به مطلب من در ماه جولای درباره ی آنالیز لحظه ای .به خاطر همین موضوع ما ناچار شدیم تا بعضی از قسمت ها و ویژگی های اصلی yoast در جاوااسکریپت را دوباره بازنویسی کنیم . این کار باعث شد تمام تغییرات را در لحظه و به صورت آجاکس در مرورگر خود مشاهده و بررسی کنید ، همچنین این کار باعث افزایش سرعت کاری شما خواهد شد .

 

آنالیز لحظه ای محتویات شما

اولین عنوان نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast به بزرگترین تغییر این افزونه اشاره دارد ، با yoast نسخه ۳ قابلیت بررسی محتویات و آنالیز ها به صورت لحظه ای در آمد ، ما همچنین در نسخه ی تجاری این افزونه ، گزینه ای برای تمرکز روی چند کلمه کلیدی قرار دادیم .

 

تمرکز روی چند کلمه کلیدی

با نسخه ی تجاری افزونه yoast شما میتوانید چندین کلمه کلیدی را برای مطلب خود قرار دهید . این بدین معنی میباشد که شما میتوانید دو نوع شرایط مختلف برای مطلب یا صفحه ی مختلف مشخص کنید . ما فکر میکنیم که امکان چند کلمه کلیدی و آنالیز لحظه ای عالی هست ، اگه این موضوع باعث میشه که شما افزونه را به نوع تجاری ارتقا دهید پس باید بگم شما روی شانس هستید ! برای ابتدای کار ۶۹ دلار در هر سال برای پشتیبانی از شما دریافت میشه .

 

پیش نمایش Snippet تبدیل به ویرایشگر Snippet شد

امکان Snippet در مطالبمون برای بار اول در افزونه قرار داده شد . اکنون تعداد زیادی از ویژگی ها در حال انتقال به گام بعدی است . یک ویرایشگر Snippet که شما میتوانید با استفاده از رابط خودتان هر جای که اون رو مشاهده میکنید تغییر بدید .این ویژگی جایگزین فیلد های تگ توضیحات و عنوان شده است ، این امکان خیلی جالبی هست که برای من هم زیاد جلب توجه کرد .

 

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

افزونه yoast یک سری امکانات دیگر نیز قرار داده که آنها را توی مطلب قسمت بعدی به صورت کاملتر درباره اش توضیح خواهم داد ، ان شاء الله از این قسمت مطلب نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast استفاده ی کافی را برده باشید .

 

 
Mohsen Shokoohi ۲۱/۰۹/۱۳۹۴ پاسخ دهید

بسیار عالی ! جامع و کامل بود .

ماهرخ ۶/۱۰/۱۳۹۴ پاسخ دهید

هیچی نفهمیدم 🙁

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان