درخواست پیش فاکتور

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

  • ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  • یک دیدگاه
  • مجید عابد
نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

سلام به همگی دوستان آی وحیدی که روزانه به این وب سایت جهت دیدن مطالب مفید و جالب ( آموزشی – تحلیل – دانلودی – گرافیکی ) مراجعه میکنند . در مطلب قبلی نقد و بررسی انجام دادیم بر نسخه ی جدید افزونه yoast که البته تا زمان نوشتن این مطلب نسخه ی ۳ از آن منتشر شده . حال میخواهیم قسمت دوم نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast را خدمت شما دوستان عزیز داشته باشیم . پس لطفا با ما همراه باشید

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – اختصاصی آی وحید

در قسمت قبلی بر روی تعدادی از ویژگی های جدید علی الخصوص امکان جدید افزونه برای بررسی لحظه ای بدون رفرش کردن صفحه یا ذخیره ی مطلب پرداختیم و اکنون میرویم سراغ قسمت های دیگر از امکانات جدید این افزونه :

هماهنگی با سایت onpage :

ما در حال تلاش با همکار و دوستمان سایت onpage بودیم ، این سایت یکی از ابزار سئوی خوب را به مردم عرضه کرده که هم از لحاظ تجاری و هم استفاده ی شخصی سودمند بوده است . در هماهنگی با این سایت ما سرویسی را ارائه دادیم که به صورت هفتگی شما میتوانید مطالبتون رو در موتورهای جستجو ایندکس کنید . اگر به هر دلیل مطالب سایت شما به صورت ناگهانی  در موتورهای جستجو ایندکس نشد ، ما به شما این موضوع را هشدار خواهیم داد ، هم از طریق داشبورد و هم از طریق ایمیل .

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast - قسمت دوم

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

این فقط اولین گام ما برای همکاری با سایت دوست خود است و ما امیدواریم که بتوانیم در آینده کارهای بیشتری را با هم انجام دهیم .

دسته ها و برچسب  به شهروندان کلاس اولتبدیل شدند

ما همیشه گفتیم که دسته ها و صفحه ی برچسب خود را بهینه سازی کنید ، اما واقعا نتوانستیم شما رو به خوبی کمک کنیم .حالا ، ما تمامی اینها رو به درون جعبه ی متا آوردیم ، از جمله ویرایشگر snippet ، و تحلیلگر محتوا برای ویرایش صفحه دسته بندی :

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast - قسمت دوم

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

به علاوه ، فیلد توضیحات تگ و دسته بندی دیگر به عنوان یک فیلد متنی موجود نخواهد بود .اما اگر شما به آن جذب شوید خیلی راحت و به سرعت قابل ویرایش خواهد شد .

ویژگی های زیادی وجود دارد اما من همینجا توقف میکنم .ما دوست داریم نظرات شما را مشاهده کنیم .

امیدواریم که از قسمت دوم مطلب نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast لذت کافی برده باشید .

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی امتیاز شما به مقاله !؟

سلام ممنون میشم اموزش نگارش ۳٫۱٫۱
رو هم بزارید .

دکتر رنک فروشگاه قالب وردپرس تمی لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme