درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

  • ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  • 781 نفر
  • یک دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

عکس نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

سلام به همگی دوستان آی وحیدی که روزانه به این وب سایت جهت دیدن مطالب مفید و جالب ( آموزشی – تحلیل – دانلودی – گرافیکی ) مراجعه میکنند . در مطلب قبلی نقد و بررسی انجام دادیم بر نسخه ی جدید افزونه yoast که البته تا زمان نوشتن این مطلب نسخه ی ۳ از آن منتشر شده . حال میخواهیم قسمت دوم نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast را خدمت شما دوستان عزیز داشته باشیم . پس لطفا با ما همراه باشید

 

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – اختصاصی آی وحید

در قسمت قبلی بر روی تعدادی از ویژگی های جدید علی الخصوص امکان جدید افزونه برای بررسی لحظه ای بدون رفرش کردن صفحه یا ذخیره ی مطلب پرداختیم و اکنون میرویم سراغ قسمت های دیگر از امکانات جدید این افزونه :

عکس نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast

 

هماهنگی با سایت onpage :

ما در حال تلاش با همکار و دوستمان سایت onpage بودیم ، این سایت یکی از ابزار سئوی خوب را به مردم عرضه کرده که هم از لحاظ تجاری و هم استفاده ی شخصی سودمند بوده است . در هماهنگی با این سایت ما سرویسی را ارائه دادیم که به صورت هفتگی شما میتوانید مطالبتون رو در موتورهای جستجو ایندکس کنید . اگر به هر دلیل مطالب سایت شما به صورت ناگهانی  در موتورهای جستجو ایندکس نشد ، ما به شما این موضوع را هشدار خواهیم داد ، هم از طریق داشبورد و هم از طریق ایمیل .

 

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast - قسمت دوم

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

 

این فقط اولین گام ما برای همکاری با سایت دوست خود است و ما امیدواریم که بتوانیم در آینده کارهای بیشتری را با هم انجام دهیم .

دسته ها و برچسب  به شهروندان کلاس اولتبدیل شدند

ما همیشه گفتیم که دسته ها و صفحه ی برچسب خود را بهینه سازی کنید ، اما واقعا نتوانستیم شما رو به خوبی کمک کنیم .حالا ، ما تمامی اینها رو به درون جعبه ی متا آوردیم ، از جمله ویرایشگر snippet ، و تحلیلگر محتوا برای ویرایش صفحه دسته بندی :

 

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast - قسمت دوم

نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast – قسمت دوم

 

به علاوه ، فیلد توضیحات تگ و دسته بندی دیگر به عنوان یک فیلد متنی موجود نخواهد بود .اما اگر شما به آن جذب شوید خیلی راحت و به سرعت قابل ویرایش خواهد شد .

ویژگی های زیادی وجود دارد اما من همینجا توقف میکنم .ما دوست داریم نظرات شما را مشاهده کنیم .

امیدواریم که از قسمت دوم مطلب نقد و بررسی نسخه جدید افزونه yoast لذت کافی برده باشید .

 
امیرحسین ۲۹/۱۲/۱۳۹۴ پاسخ دهید

سلام ممنون میشم اموزش نگارش ۳.۱.۱
رو هم بزارید .

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان