درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

معرفی ۷ تا از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس

  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
  • 876 نفر
  • یک دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

دانلود و بررسی ۷ تا از بهترین افزونه های بک آپ

یکی از اصول مهم در مدیریت سایت گرفتن بکآپ از وب سایت خود است ، بعضی مواقع شما دسترسی به هاست خود برای دریافت و دانلود بکآپ به صورت دستی ندارید اما میتوانید با نصب یک افزونه این امر مهم را انجام دهید ، در این مطلب آموزشی قصد داریم ۷ تا از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس را به شما معرفی کنیم که مطمئنا خیلی در انجام بک آپ گیری به کار شما می آید . سعی میشود این کار در دو قسمت انجام شود . تا شما هم بتوانید بررسی کاملی روی افزونه ها انجام دهید . پس با ما همراه باشید

۱. VaultPress

معرفی 7 تا از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس

معرفی ۷ تا از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس

این افزونه توسط یکی از متخصصان وردپرس به نام Matt Mullenweg یافت شده . این افزونه برای بک آپ گیری روی سرویس های ابری خود ۵ دلار در ماه هزینه دریافت میکند.با یک کلیک میتوانید تنظیمات کلی این افزونه را خودتان انجام دهید .

۲- افزونه BackupBuddy

backubuddy

 

این افزونه یکی از معروفترین و پر کاربرد ترین افزونه در زمینه ی بک آپ گیری میباشد که بک آپ های شما را میتواند در سایت هایی نظیر آمازون ، Dropbox قرار دهد ، علاوه بر این میتواند آن را از طریق دسترسی اف تی پی در مکانی آپلود کرده و یا اینکه برای شما ایمیل بفرستد !

یکی از مزیت های این افزونه این است که نیاز به اشتراک در یک سرویس ماهانه ندارد . شما برای افزونه لایسنس حرفه ای دریافت میکنید و سپس میتوانید تا حجم ۱ گیگابایت فضای ذخیره سازی برای بک آپ سایت خود به همراه پشتیبانی سازنده داشته باشید .

شما همچنین میتوانید از این افزونه برای انتقال سایت خود به هاست دیگری جهت استفاده از وردپرس داشته باشید .

۳- افزونه BackUpWordpress

معرفی 7 تا از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس

معرفی ۷ تا از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس

 

این افزونه یک افزونه کامل است که به صورت خودکار زمان بندی شده و میتواند مقادیر مختلفی از سایت شما را بک آپ گیری کند . شما ممکن است تنها نیاز به دیتابیس داشته باشید و این افزونه این کار را برای شما انجام میدهد و ممکن است بخواهید در هر روز بیش از ۱۰ بار در زمان های مشخص بک آپ گیری انجام شود ! این افزونه این کار را برای شما انجام میدهد . تنها مشکل این افزونه این است که نسخه ی رایگان آن محلی برای ذخیره روی سرور های ذخیره سازی ندارد .

در این مطلب ۳ افزونه به شما معرفی شد . در مطلب بعدی ۴ افزونه باقی مانده برای شما قرار داده میشود .

 
توصیه نویسنده به شما :

بسیار عااااالی .

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان