درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

معرفی ۱۱ سایت عجیب با امکانات جالب

  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
  • 1,130 نفر
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

سلام به همه ی آی وحیدی های عزیز

امروز میخواهیم ادامه ی معرفی ۱۱ سایت عجیب با امکانات جالب رو خدمت شما داشته باشیم ، توی این معرفی ها امیدوارم شما رو خسته نکرده باشم ، پس سریع تر میریم سراغ مطلب ؛ توی این مطلب بسته به حجم مطلب تعدادی از سایت ها رو برای معرفی قرار میدم خدمتتون . پس با این بنده ی حقیر در سایت آی وحید همراه باشید !

 

معرفی 11 سایت عجیب با امکانات جالب

معرفی ۱۱ سایت عجیب با امکانات جالب

 

معرفی ۱۱ سایت عجیب با امکانات جالب

۴- سایت You’re getting old!

این سایت خداییش حیلی جالبه ، من که کلی باهاش حال کردم ، شما تاریخ تولدتون رو وارد میکنید و در نتیجه سایت بهتون اطلاعات باور نکردنی میده ، اول از همه تعداد روز ، ماه ، دقیقه ، ثانیه ، سال برای تولدتون بهتون میده و مشخص میشه که چقدر عمر کردید . بعد از اون بر اساس تاریخ مشخص شده اتفاقات تاریخی که در روز های قبل و بعد از تولدتون افتاده رو برای شما میاره . بر اساس نمودار مشخص میکنه که شما از لحاظ سنی از چه افرادی بزرگتر و از چه افرادی کوچکتر هستید !! پیشنهاد من اینه که این سایت رو حداقل یکبار امتحان کنید .

 

۵- سایت Plink

این سایت حالت بازی موزیکالی داره ، در ابتدا برای شما یک نت موسیقی انتخاب میشه سپس باید با حرکت ماوس روی نت های از قبل تعیین شده آهنگ خودتون رو به صدا در بیارید ؛ این سایت هم جالبه و بهتون پیشنهاد میکنم این رو هم یک نگاهی بندازید ، ضرر نمیکنید !

 

۶- سایت The Useless Web

این سایت هم تعدادی سایت رو براتون به صورت تصادفی با کلیک ماوس باز میکنه ، هر دفعه که کلیک میکنید یک سایت رو باز میکنه و دفعه ی بعد این سایت تغییر خواهد کرد ، در کل این سایت هم از روش جالبی استفاده کرده و سایت هایی هم که باز میشه امکانات جالبی داره و برای سرگرمی بسیار خوب هست .

امیدواریم که از این قسمت از معرفی ۱۱ سایت عجیب با امکانات جالب لذت برده باشید . تا قسمت چهارم از این مطلب همگی شما رو به خدا می سپارم

 

 

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان