درخواست پیش فاکتور

رنگ های مناسب طراحی فلت برای طراحی سایت و طراحی گرافیک

  • ۱۹ مهر ۱۳۹۳
  • ۲ دیدگاه
  • آی وحید
رنگ های مناسب طراحی فلت برای طراحی سایت و طراحی گرافیک

رنگ های مناسب طراحی فلت قدمی موثر در طراحی خوب

رنگ های مناسب طراحی فلت تنها یک بخش مهم در طراحی سایت است اما مهمترین است ، طراحی سایت را هر کسی که می خواهد انجام دهد باید چند خصوصیت مهم را دارا باشد که از این خصوصیت ها می توان به سلیقه فردی عالی ، رنگ شناسی و خلاقیت اشاره کرد و خصوصیت های دیگر شاید شامل برنامه نویش ها باشد. در حال حاضر طراح سایت خیلی زیاد شده و از رنگ های نامناسبی استفاده می کنند و همینطور اسم خیلی از طراحان شامل i شده است که بنده تا بحال چند مورد را دیدم مثل iMahmod یا iAkbar که امیدوارم از تیم طراحی سایت آی وحید ایده نگرفته باشند :). در کل سایت های معرفی رنگ های مناسب طراحی فلت را به طراحانی که سلیقه خوبی در انتخاب رنگ ندارند معرفی می کنیم و امیدوارم در طراحی سایت موف باشند. طراحی فلت یا ساده Flat با هر رنگی انجام شدنی هست اما رنگ های مناسب طراحی فلت باعث زیبایی چند برابری طراحی شما خواهد شد . شاید شما از طراحان رئالیسم هستید و از رنگ های قدیمی و به قول ما جلف و زننده که واقعا چشم کاربر را اذیت می کنند استفاده می کردید پس سایت هایی که معرفی می کنم برای شما مناسب هست. رنگ های ماسب طراحی فلت را استفاده کنید و پس از گذشت مدت زمانی قادر باشید که رنگ های مناسب طراحی فلت را به شخصه ایجاد و بدون کپی در فتوشاپ و هر نرم افزاری دیگری انتخاب کنید.

خط جداکننده

سایت lolcolor.ir

لول رنگ – وب سایت پالت های رنگی فلت مورد تایید آی وحید است که هر چند روز یک بار پالت رنگی چهار تایی به ان اضافه می شود . هر پالت مختص طراحی وب سایت در زمینه ایی خاص است . حتما وب سایت لول رنگ را مشاهده کنید .

لول رنگ – پالت رنگ های مورد تایید آی وحید و رنگ فلت کد رنگflat color

مشاهده وب سایت

خط جداکننده

سایت flatuicolors.com

سایتی که شامل رنگ های اصلی است و دارای چندین متد رنگ هست که برای تازه کارها و حتی حرفه ایی ها مناسب هست و شما باید زحمت ترکیب رنگ را بدید سایت رنگ فلت.کام است .

خط جداکننده

سایت www.flatuicolorpicker.com

سایت کامل تری برای رنگ فلت کار ها که برای هر رنگ صفحه مجزا داره

خط جداکننده

 سایت bootflat.github.io

 شاید سلیقه ترکیب رنگی هم ندارید :دی خسته نباشید ، پس بهتره پی اس دی های خارجی رو نگاه کنید و ایده بگیرید و کپی کاری نکنید . داخل گوگل کلمات Tamplate . Flat , PSD سرچ کنید.

موفق باشید

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای : 3٫00 از 5

ممنون بابت مقاله خوب تان، انتخاب رنگ مناسب برای طراحی وبسایت و… یکی از دغدغه های مهم طراحان هستش.

حسین۱۲/۱۰/۱۳۹۵پاسخ دهید

بابا دمتون گرم نمونه کارهاتون خیلی خوب بود و مخصوصا سایت فارسروید
:)))
من تازه شروع کردم .خلاقیت هم ندارم :/;سایت هایی که معرفی کردین خیلی مفید بود ممنون

دکتر رنک فروشگاه قالب وردپرس تمی لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme