درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

خلاصه آموزش ترجمه قالب و افزونه

  • ۲ تیر ۱۳۹۴
  • 1,228 نفر
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در سایت آی وحید ، توی مطالب قبلی اگر دقت کرده باشید ۴ جلسه آموزش درباره ی ترجمه قالب و افزونه برای شما عزیزان داشتیم ، توی این مطلب سعی داریم خلاصه ای بر روی ۴ جلسه داشته باشیم و یک آموزش کلی رو برای این مطلب به شما ارائه بدهیم .

تمامی حقوق این آموزش مربوط به سایت آی وحید بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع مجاز است

 

خلاصه آموزش ترجمه قالب و افزونه

خلاصه آموزش ترجمه قالب و افزونه

 

خلاصه آموزش ترجمه قالب و افزونه

ساختار فایل های زبان قالب و افزونه های وردپرس از سه نوع فایل با پسوند های po ,  mo  , pot  میباشد ، خود وردپرس از فایل با پسوند mo استفاده میکند و فایل های pot , po برای شما قابل خواندن است ، اکثر افزونه ها و قالب ها دارای پوشه ای به نام language هستند که اطلاعات فایل های زبان مخصوص به آنها درون این پوشه موجود است . نام فایل های زبان بر اساس کد کشور و زبان است و به عنوان مثال فایلی با نام fa_IR.mo مخصوص زبان فارسی میباشد .

معروف ترین برنامه ی ویرایشگر فایل های زبان قالب و افزونه وردپرس با نام Poedit شناخته میشود که در این مطلب لینک دانلود آن قرار دارد . با استفاده از برنامه برای هر خط رشته متنی کلمه های موجود در قالب و افزونه وردپرس را به راحتی میتوانید ترجمه کنید . حتی خود نرم افزار ترجمه پیشنهادی برای هر رشته ی متنی را به شما خواهد داد که شما در صورت بررسی ترجمه متن مشخص شده میتوانید ترجمه ی صحیح را انتخاب کنید .

در صورتی که شما در یک سیستم مشغول کار بر روی سایت خودتان نیستید و جابه جایی های شما بسیار است میتوانید از افزونه هایی که برای ترجمه قالب و افزونه است استفاده کنید ، بهترین و معروف ترین افزونه با نام Loco Translate میباشد که در این لینک صفحه ی افزونه و همچنین لینک دانلود آن قرار داده شده است که از معیار نمره ی ۵ وردپرس توانسته نمره ی ۵ را کسب کند.

در صورتی که میخواهید آموزش ترجمه قالب را مطالعه کنید پیشنهاد میشود به صورت کامل از قسمت اول تا چهارم آن را مطالعه کنید ، لینک قسمت ها در زیر آمده است :

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

 

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان