تفاوت بین برچسب ها و دسته ها

  • ۴ اسفند ۱۳۹۵
  • 393 نفر
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

تفاوت بین برچسب ها و دسته ها در وردپرس چیست ؟ ما در این مطلب میخواهیم بررسی کنیم . دسته ها در وردپرس و در اکثر سیستم ها سلسله مراتبی هستند ، این بدان معناست که با همدیگر در ارتباط میباشند . برای اینکار شما میتوانید به ادامه مطلب رفته و توضیحات کاملتر را مطالعه کنید تا کامل در جریان کار قرار بگیرید .

تفاوت بین برچسب ها و دسته ها

برای مثال یک دسته به نام آسیا ایجاد میکنیم و زیر مجموعه های آن کشور های موجود در اسیا باشد ، برعکس دسته ، برچسب ها سلسله مراتبی نیستند ، سلسله مراتبی به این معنی است که بین موارد مختلف ارتباطی وجود ندارد .

 

تفاوت بین برچسب ها و دسته ها

تفاوت بین برچسب ها و دسته ها

 

شما میتوانید یک تصویر ظاهری از این دو مورد را مشاهده کنید . در سمت چپ شما دسته ها را مشاهده میکنید و در سمت راست همان اطلاعات را به صورت برچسب مشاهده میکنید .

دسته ها ، برچسب ها و آدرس

دسته ها به دلیل سلسله مراتبی بودن تاثیر مناسبی بر روی سئو خواهند داشت ، آدرس برچسب هیچگاه عنصر بیشتری را نمیگیرد ، اما لینک دسته ها این گونه نیست و میتواند بیشتر شود به عنوان مثال /tag/term/ بیشتر نمیشود اما دسته آمریکای شمالی و زیر مجموعه های آن به صورت /category/north-america/united-states/michigan/kent-county/grand-rapids/ نیز میتوان نوشت .

مقدار این آدرس ها برای افراد و خدمات متفاوت ، متفاوت میباشد . یک شخص ممکن است دوست داشته باشد تا اطلاعات درباره یک مقدار از آدرس را به شما بگوید ، در حالی که دیگری از این اطلاعات متنفر است .

دیگر مزیت چند سطح دسته ، قابلیت آرشیو شدن هر کدام از آن صفحات وجود دارد .

 

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان