درخواست پیش فاکتور

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس – قسمت اول

  • ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد

شبکه اجتماعی فیسبوک که اخیرا اخبار زیادی رو سمت خودش میبینه یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی هست که البته متاسفانه در ایران فیلتر میباشد . با همین وجود بسیاری از شرکت ها ، موسسات ، اشخاص حقیقی و حقوقی یک حساب کاربری فیسبوک برای خود دارند که البته در وبسایت خود نیز لینکی از آن را قرار داده اند . امروز میخواهیم بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس که به رشد وب سایتتان کمک میکند را معرفی کنیم .

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس - قسمت اول

۱. Shared Counts

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس

این افزونه یکی از بهترین افزونه های شبکه اجتماعی میباشد . این افزونه به شما اجازه میدهد تا دکمه اشتراک را به وبسایتتان (نوشته ها و برگه ها ) اضافه کنید . افزونه Shared Count بر اساس سرعت بهینه سازی شده است و این امکان رو به شما میدهد تا به صورت دقیق تعداد Share های مربوط به فیسبوک ، توئیتر ، پینترست ، لینکدین ، گوگل پلاس و سایر شبکه های مجازی را نمایش دهید .

 

۲. Custom Facebook Feed

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس - قسمت اول

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس

افزونه Custom Facebook Feed به شما اجازه میدهد تا مطالب خود را از فیسبوک درون وب سایت خود نمایش دهید . این افزونه ریسپانسیو بوده ، سئو پسند و قابل سفارشی سازی میباشد .  شما میتونید برای مطالب فیسبوک خود از یک صفحه جدید استفاده کنید و یا آن را در نوار کناری وبسایت خود نمایش دهید .

 

۳. Pixel Cat – Facebook Pixel

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس - قسمت اول

بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس – قسمت اول

این افزونه به شما اجازه میدهد تا قابلیت کمپین های تبلیغاتی فیسبوک را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید . این افزونه به شما امکان سفارشی سازی تبلیغات برای افرادی که از وب سایت شما دیدن میکنند را فراهم می آورد .

 

۴. Facebook Reviews

 

این افزونه به شما امکان نمایش نظرات صفحه فیسبوکی خود را در وبسایتتان میدهد . افزونه به همراه یک ابزارک خیلی ساده ارائه شده که امکان اتصال به صفحه فیسبوک شما را دارد . این افزونه به شما کمک میکند تا اعتماد سازی بهتری برای کاربران خود نسبت به برند خود انجام دهید . افزونه به صورت پیشفرض و رایگان جوابگوی کار شما میباشد اما اگر میخواهید نظرات به صورت rich snippet نمایش داده شود لازم است تا نسخه حرفه ای آن را خریداری نمائید .

امیدواریم که از قسمت اول این مطلب لذت و استفاده کافی را برده باشید . ان شاء الله در قسمت دوم از بهترین افزونه های فیسبوک برای وردپرس سایر افزونه ها را به شما معرفی خواهیم کرد .

 
امتیاز شما به این پست
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی امتیاز شما به مقاله !؟

دکتر رنک لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme