درخواست پیش فاکتور

آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

  • ۳ تیر ۱۳۹۴
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

با سلام خدمت تمام آی وحیدی های عزیز ، امروز یک آموزش دیگر برای شما آماده کرده ایم ، در این آموزش شما یاد میگیرید چگونه اطلاعات نویسنده ی مطلب را درون صفحه ی نوشته ی وردپرس قرار دهید ، این آموزش بسیار آسان است و فقط نیاز است شما دو کد را درون فایل های قالب خود قرار دهید . پس با ما در این آموزش همراه باشید .

آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

در ابتدا نیاز است کد خواندن اطلاعات و مطلب را درون فایل single.php قالب وردپرسی خودتان پیدا کنید ، پس به درون پوشه ی قالب سایت خود رفته ، سپس فایل single.php را باز گرده و به دنبال کد زیر بگردید :

پس از اینکه کد بالا را پیدا کردید سپس کد زیر را در ادامه ی کد بالا قرار دهید :

با استفاده از این کد اطلاعاتی درباره ی نویسنده ی مطلب در زیر مطلب نمایش داده میشود ، در صورتی که اطلاعاتی درباره ی نویسنده درون سایت وارد نشده باشد پیغامی با نام Please update your profile. برای کاربر نمایش داده خواهد شد .

کار شما در اینجا تمام است  و فقط کافی است شما در فایل استایل قالب خود با نام style.css  بلاک های مناسبی را برای این قسمت قرار دهید .

امیدواریم از مطلب آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب استفاده ی کافی را برده باشید ، در صورتی که آموزش خاصی مورد نیاز شما میباشد میتوانید در قسمت نظرات اعلام کنید تا برای شما به صورت رایگان در بلاگ آی وحید قرار داده شود .

امتیاز شما به این مقاله ؟
خیلی بدبدمعمولیخوبخیلی عالی امتیاز شما به مقاله !؟

دکتر رنک فروشگاه قالب وردپرس تمی لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید درگاه پرداخت واسط jibme