درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

  • ۳ تیر ۱۳۹۴
  • 836 نفر
  • بدون دیدگاه
  • مجید عابد
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

با سلام خدمت تمام آی وحیدی های عزیز ، امروز یک آموزش دیگر برای شما آماده کرده ایم ، در این آموزش شما یاد میگیرید چگونه اطلاعات نویسنده ی مطلب را درون صفحه ی نوشته ی وردپرس قرار دهید ، این آموزش بسیار آسان است و فقط نیاز است شما دو کد را درون فایل های قالب خود قرار دهید . پس با ما در این آموزش همراه باشید .

 

آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

 

آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب

در ابتدا نیاز است کد خواندن اطلاعات و مطلب را درون فایل single.php قالب وردپرسی خودتان پیدا کنید ، پس به درون پوشه ی قالب سایت خود رفته ، سپس فایل single.php را باز گرده و به دنبال کد زیر بگردید :

پس از اینکه کد بالا را پیدا کردید سپس کد زیر را در ادامه ی کد بالا قرار دهید :

با استفاده از این کد اطلاعاتی درباره ی نویسنده ی مطلب در زیر مطلب نمایش داده میشود ، در صورتی که اطلاعاتی درباره ی نویسنده درون سایت وارد نشده باشد پیغامی با نام Please update your profile. برای کاربر نمایش داده خواهد شد .

کار شما در اینجا تمام است  و فقط کافی است شما در فایل استایل قالب خود با نام style.css  بلاک های مناسبی را برای این قسمت قرار دهید .

امیدواریم از مطلب آموزش نمایش اطلاعات نویسنده در مطلب استفاده ی کافی را برده باشید ، در صورتی که آموزش خاصی مورد نیاز شما میباشد میتوانید در قسمت نظرات اعلام کنید تا برای شما به صورت رایگان در بلاگ آی وحید قرار داده شود .

 
توصیه نویسنده به شما :

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان