چیکو

بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
7 رای, 3,71 از 5
Loading...

 

نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی چیکو

نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی چیکو

طراحی گرافیک و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی چیکو توسط سیستم مدیریت محتوا محبوب وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس که یکی از برترین نمونه کارهای شرکتآی وحید است . طراحی گرافیک تمام صفحات بصورت تختصاصی توسط تیم آی وحید انجام شده و توسط کارفرما محترم تایید شده است .

پیشرفت در تکنولوژی باعث دسترسی آسان و سریعتر به خدمات و کالاهای مورد نیاز مردم گردیده است. از این رو ارگان ها و سازمان های زیادی جهت خدمات دهی در این زمینه در دنیای واقعی و مجازی روی کار آمده اند که هر کدام توانسته اند تا این خدمات را کم یا زیاد و با کیفیت بالا و یا پایین به مردم و متقاضیان ارائه دهند. یک دسته از این ارگان ها فروشگاه هایی هستند که خدمات آنها ارائه کالاهای فیزیکی به مشتریان می باشند. علاوه بر فروشگاه ها در فضای واقعی و شهری در فضای مجازی نیز فروشگاه های زیادی شروع به فعالیت کرده اند که فروشگاه اینترنتی نامیده می شوند. فروشگاه های اینترنتی زیادی در ایران فعال هستند که روش ها و خدمات مختلفی را به مردم ارائه می دهند.چیکـــو نیز فروشگاهیست اینترنتی که مبنای کار خود را هدف، صداقت، کیفیت بالا، قیمت مناسب (نه نازلترین قیمت) قرار داده است. هدف چیکـــو ارتقای سطح خدمات رسانی در فضای اینترنتی می باشد که تمام سعی و تلاش خود را در این زمینه به کار میگیرد و با استفاده از متخصصین خود در این زمینه قطعاً به هدف خود خواهد رسید.

یکی از اصول کاری چیکـــو صداقت است زیرا ما بر این باوریم که هم از لحاظ حرفه ای گری هم از لحاظ اخلاقی و شرعی صداقت باعث پیشرفت در کارمان شده و برکت کار ما را زیاد میکند از این رو در آغاز فعالیت خود با یکدیگر و خالق خود عهد کردیم تا بر این اصل خود پافشاری کنیم و آن را زیر پا نگذاریم.یکی از برنامه های که برای تأمین کالا و اجناس فروشگاه خود در نظر داشته ایم تأمین و ارائه کالا از معتبرترین برندها و فروشگاه های سراسر کشور از جمله: چرم مشهد، فابرکاستل، خانه و آشپزخانه و… می باشد که این موضوع هدف ما از ارائه محصولات باکیفیت را محقق می سازد.ارائه محصولات برند و با کیفیت دلیل بر آن نیست که قیمت های نجومی نیز در کار باشد. از آنجایی که ما محصولات را از منابع معتبر و اصل آنها تهیه میکنیم و بر این موضوع که مشتری نباید هزینه ای بیشتر از عرف و اصول پرداخت نماید تمامی اجناس را با ضمانت مناسب ترین قیمت ارائه میکنیم که این امر بر هدف صداقت ما استوار است. خرسندیم از اینکه نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را با ما در میان بگذارید تا بستر فراهم شده چیکو را روز به روز گسترده تر سازیم.

چیکو
دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121