درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

نمونه کار ها

 

طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 

طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک با ظاهری رسمی و فلت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی تیم طراحی وب سایت آی وحید . طراحی سایت  مرکز آموزش مجازی رایتک بصورت کامل انجام شده است . طراحی گرافیک سایت و سپس کدنویسی وب سایت همراه پشتیبانی و ارائه بدون نقص .

 

درباره وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

بسته های آموزشی موسسه آموزشی رایتک به صورت یک پکیج جامع و منحصر به فرد در قالب یک کیف آموزشی شامل یک و یا چند لوح فشرده نرم افزاری،کتب مرتبط با دوره درخواستی ،کارت استفاده از سیستم مدیریت محتوی آموزشی موسسه و …. تهیه گردیده است که کلیه ملزومات گذراندن دوره های الکترونیکی در آن تبیین شده است.در برخی رشته ها یک یا چند نسخه دی وی دی تکمیلی به عنوان هدیه و کاملا رایگان همراه با پکیج آموزشی شما ارسال می گردد.

مجتمع آموزش عالی آرمان با عنایت به مجوز قطعی به شماره ۳۵۵۳/۲۴ مورخ ۶/۱۰/۸۵ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین طبق مجوزات اخذ شده از دفتر آموزشهای آزاد و خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی، ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نماید.موسسه آموزش رایتک ، با همکاری با موسسه آموزش عالی آرمان که آرمان با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۶ فعالیت اصلی خود را در سه حوزه آموزش، پژوهش و نشر آغاز نموده است .این موسسه به عنوان رکنی اثر گذار در عرصه آموزش کشور همچون پل ارتباطی میان دانشگاهیان و صنعت، ایفای نقش نموده و بعنوان سازمانی یادگیرنده و متعهد به جامعه ، با نگاهی رو به آینده و همگام با تحولات علمی و فناوری ، بر آن است متخصصانی کارآمد و کارآفرین برای توسعه کشور آموزش دهد .

 

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان