رایتک

بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
11 رای, 2,27 از 5
Loading...
طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک با ظاهری رسمی و فلت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی تیم طراحی وب سایت آی وحید . طراحی سایت  مرکز آموزش مجازی رایتک بصورت کامل انجام شده است . طراحی گرافیک سایت و سپس کدنویسی وب سایت همراه پشتیبانی و ارائه بدون نقص .

درباره وب سایت مرکز آموزش مجازی رایتک

بسته های آموزشی موسسه آموزشی رایتک به صورت یک پکیج جامع و منحصر به فرد در قالب یک کیف آموزشی شامل یک و یا چند لوح فشرده نرم افزاری،کتب مرتبط با دوره درخواستی ،کارت استفاده از سیستم مدیریت محتوی آموزشی موسسه و …. تهیه گردیده است که کلیه ملزومات گذراندن دوره های الکترونیکی در آن تبیین شده است.در برخی رشته ها یک یا چند نسخه دی وی دی تکمیلی به عنوان هدیه و کاملا رایگان همراه با پکیج آموزشی شما ارسال می گردد.

مجتمع آموزش عالی آرمان با عنایت به مجوز قطعی به شماره 3553/24 مورخ 6/10/85 از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین طبق مجوزات اخذ شده از دفتر آموزشهای آزاد و خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی،به شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک رسمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی، ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعطاء می نماید.موسسه آموزش رایتک ، با همکاری با موسسه آموزش عالی آرمان که آرمان با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال 1386 فعالیت اصلی خود را در سه حوزه آموزش، پژوهش و نشر آغاز نموده است .این موسسه به عنوان رکنی اثر گذار در عرصه آموزش کشور همچون پل ارتباطی میان دانشگاهیان و صنعت، ایفای نقش نموده و بعنوان سازمانی یادگیرنده و متعهد به جامعه ، با نگاهی رو به آینده و همگام با تحولات علمی و فناوری ، بر آن است متخصصانی کارآمد و کارآفرین برای توسعه کشور آموزش دهد .

رایتک
دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421